+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd
Bayilik Başvuru

Xml İç Giyim Bayilik Koşulları

Başvuru :

Xml iç giyim bayilik talebinizi info@stilimon.com uzantılı mail adresimize; aşağıda talep edilen bilgilere ek olarak Vergi Levhası, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Faaliyet Belgesi ve İmza Sirkülerinizi mail etmenizin ve sitemize üye olmanızın akabinde başlayacak olan değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Talep Edilen Bilgiler : 

Şirket Ünvanı 

Yetkili Kişi

Telefon

E-Posta

Web Adresi

Firmanız Hakkında Kısa Bilgi

Ücret: 

Bayilik ücreti 1.500+Kdv ₺ olup 1.500 ₺ de cari hesabınıza kaydedilmek ve siparişleriniz de kullanmak üzere toplam 3.270 ₺ ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sipariş:

Siparişlerinizi tarafınız ile paylaşılan bilgiler ile sistem üzerinden vermeniz gerekte olup telefon veya mail yolu ile sipariş kabul edilmemektedir.

Sevkiyat:

Direkt müşterilerinize sevkiyat (Drop Shipping) hizmetimiz bulunmakta olup bu hizmetten yararlanabilmeniz için siparişiniz akabinde sipariş numaranızı konu başlığı olduğu mail ile faturanızın taranmış halini ve tarafımızdan temin edeceğiniz kargo şablonunu info@stilimon.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hafta sonu, Resmi ve Dini Tatiller haricinde sipariş hazırlık süresi 2 ila 3 günü olup Resmi ve Dini tatiller gibi genel tatillerde mesai gün ve saatlerimiz tarafınıza mail aracılığı ile bildirilecektir.

Sevkıyatlar tarafınızın anlaşmalı olduğu Kargo firması ile gönderilecek olup kargo ücretleri ve sevkıyat süreç takibi tarafınıza aittir

Ödeme:

Ödemelerinizi siparişiniz esnasında sistem üzerinden Kredi Kartı ve Havale seçeneği ile yapabilirsiniz

Kar Marjları:

Kar Marjı marka bazında değişmekle birlikte % 35 ile % 45 olup, belirli dönemlerde bayilerimize daha da yüksek karlılıklar sağlamak üzere düzenlediğimiz kampanyalar söz konusu olabilecektir.

Faturalandırma:

Sisteme düşen ve onaylanan siparişinizin faturası aynı gün içerisinde oluşturulmaktadır.

İade ve Değişim:

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine ve Hijyen Kuralları Gereği İç Giyim İade ve Değişim İşlemi Yapılmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.