+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd
Bayilik Başvuru

Xml İç Giyim Bayilik Koşulları

Başvuru :

Xml iç giyim bayilik talebinizi info@stilimon.com uzantılı mail adresimize; aşağıda talep edilen bilgilere ek olarak Vergi Levhası, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Faaliyet Belgesi ve İmza Sirkülerinizi mail etmenizin ve sitemize üye olmanızın akabinde başlayacak olan değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Talep Edilen Bilgiler : 

Şirket Ünvanı 

Yetkili Kişi

Telefon

E-Posta

Web Adresi

Firmanız Hakkında Kısa Bilgi

Ücret: 

XML bayilik ücreti 350 USD + Kdv olup  ayrıca 5000 ₺ cari hesabınıza kaydedilmek ve siparişleriniz de kullanmak üzere ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sipariş:

Siparişlerinizi tarafınız ile paylaşılan bilgiler ile sistem üzerinden vermeniz gerekte olup telefon veya mail yolu ile sipariş kabul edilmemektedir.

Sevkiyat:

Direkt müşterilerinize sevkiyat (Drop Shipping) hizmetimiz bulunmakta olup bu hizmetten yararlanabilmeniz için siparişiniz akabinde sipariş numaranızı konu başlığı olduğu mail ile faturanızın taranmış halini ve tarafımızdan temin edeceğiniz kargo şablonunu info@stilimon.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hafta sonu, Resmi ve Dini Tatiller haricinde sipariş hazırlık süresi 1 ila 2 günü olup Resmi ve Dini tatiller gibi genel tatillerde mesai gün ve saatlerimiz tarafınıza mail aracılığı ile bildirilecektir.

Sevkıyatlar tarafınızın anlaşmalı olduğu Kargo firması ile gönderilecek olup kargo ücretleri ve sevkıyat süreç takibi tarafınıza aittir

Ödeme:

Ödemelerinizi  EFT ve Havale seçeneği ile yapabilirsiniz

Kar Marjları:

Fiyatlarımızın rekabet gücü yüksek olup bizden  %25 iskontolu aldığınız fiyatların üzerine pazaryerleri komisyonu ekleyerek net %25 marj ile satış yapabilirsiniz.

Faturalandırma:

Sisteme düşen ve onaylanan siparişinizin faturası aynı gün içerisinde oluşturulmaktadır.

İade ve Değişim:

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine ve Hijyen Kuralları Gereği İç Giyim İade ve Değişim İşlemi Yapılmamaktadır.

E-Ticaretin Yükselen Yıldızı: İç Giyim

İnternet ve akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret sektöründeki potansiyel ve büyüme büyük bir hızla devam ediyor. Bazı sektörler için doygunluk noktası yaklaşırken özellikle Spor giyim, Ev Giyim ve İç Giyim alanında yatırım potansiyeli oldukça yüksek. Gizli kargo, kapıda ödeme vb. müşteri dostu uygulamalar sayesinde, her geçen gün daha çok kişi, ihtiyaçları için online iç giyim mağazalarını tercih ediyor.          

Türkiye’nin en popüler markalarının arasında yer almaya başlayan Aurafit,Miss Buzzi ve Rinda Mood markamıza ait yüzden fazla ürünle, 5 yıldır xml bayilerine ürün tedariki sağlayan Stilimon’un bayisi olarak internet girişimcisi olabilirsiniz. Aynı gün ister kendi sitenizde isterse Hepsiburada, Trendyol gibi güçlü pazar yerlerinde hemen satışa başlayabilirsiniz.

Xml bayilerimize sunduğumuz dropshipping hizmetimiz sayesinde sipariş almak sizden kargolamak bizden…

 

Dropshipping Nedir?

Dropshipping,  stok barındırmadan ve operasyonel yük taşımadan sipariş almayı sağlayan bir tedarik zinciri yönetimi sistemidir. Sistemde bayi tarafından alınan siparişler, tedarikçi tarafından son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Bu sistem sayesinde düşük sermaye ile kendi işinizin sahibi olabilir; depo, malzeme, sevkiyat gibi maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.         T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.