+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2

Kombinezon ve Jüpon

 İlk ortaya çıktığına noylandan üretilen ve iç elbise olarak kullanılan kombinezon modelleri, günümüzde çok daha modern tasarımlara kavuştu. Elbise içine astar oluşturacak şekilde tasarlanan kombinezon ve jüponlar saten, pamuk, ipek gibi kumaş çeşitleri ve farklı boy seçenekleri ile kadınların beğenisine sunuluyor. 

Kombinezon Nedir Ve Neden Giyilir?

Kombinezon ve jüponlar, özellikle ince kumaşlı kıyafetlerin daha tok durması ve iç göstermesini önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Bazı modellerde dantel ve güpür detayı kullanılsa da daha çok sade kumaştan üretilirler.  Özel üretilen kumaşların dikimi sayesinde sizi terletmeden ihtiyaçlarınızı karşılar. Uzun ve kısa (mini ve midi) boylarda karşımıza çıkan bu kombinezonlar özel günlerinizde ve günlük yaşantınızda hayat kurtarıcı role sahiptirler. Kıyafetlerinizin toparlanmasını önlerken aynı zamanda iz yapmaz özelliği ile sizi rahata kavuşturacak birçok kombinezon çeşidi bulunmaktadır. Kullanılan kumaşına göre yaz ve kış tercih edebileceğiniz şık kombinezon astarları incelemek için hemen tıklayın

Kombinezon ve Jüpon Farkı

Nedir bu kombinezon ve jüpon farkı? diye soruyor olabilirsiniz. Bu soruyu sormakta çok haklısınız çünkü bu iki iç giyim ürünü çok karıştırılmaktadır. En basit haliyle kombinezon elbiselerin, jüpon ise eteklerin altında kullanılmaktadır. Durum böyle olunca kombinezona elbise astarı, jüpona da etek astarı diyebiliriz. Jüponlar elbise altlarına giyilse de kombinezonlar etek altlarına çok tercih edilmemektedir. Bunun nedeni dekolteli elbiselerin altına iç kjısımdan görünecek kombinezonun şık bir görüntü sunmamasıdır. Kombinezon mu jüpon mu almalıyım ikileminde kaldıysanız, öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kararınızı verdiyseniz en sevilen modellere bakmanız için buraya tıklamanız yeterlidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Kombinezon Modelleri Ve Fiyatları

Sade modellerden dantelli tasarımlara kadar bir çok modelin olduğu kombinezon ve jüponlar ihtiyaca göre de çeşitleniyor. Mini, midi ve uzun boy seçenekleri bulunan kombinezonlarda, ince askılı veya askıları çıkabilen straplez modeller özellikle dar kalıplı elbiselerle birlikte kullanım için ideal modeller olarak karşımıza çıkıyor. Elbisenin toplanmasını ve düzgün bir proporsiyon elde etmenizi sağlayan kombinezon ve jüponlar sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Etek veya elbise astarı olarak da bilinen bazı kombinezon modelleri, dantel güpür gibi zarif detaylarla hareketlendirilerek aynı zamanda gecelik olarak da kullanılabiliyor. En uygun ve kaliteli ürünler Stilimon 'da sizi bekliyor. Hemen sipariş verebilir ve kapıda ödeme imkanından yaralanabilirsiniz!

 

 

Eteklerin En Yakın Arkadaşı: Jüponlar 

Yaz kış vazgeçemediğiniz etekleriniz uygun kumaşlı jüponlarla estetik bir görüneme kavuşuyor. İster mini, ister maksi boy dilediğiniz çeşitte jüpon modelleri Stilimon.com'da bütçenizi yormayacak fiyatlarla sizi bekliyor.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.