+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3

Büyük Beden Sütyen

Hem görünüşünüz hem de sağlığınız için doğru sütyen modelini kullanmak oldukça önemlidir. Özellikle büyük beden kadınların sütyen seçerken sırt ölçüsü kadar kap ölçüsüne de dikkat etmeleri ve ölçülerine uygun olan modelleri tercih etmeleri rahatlıkları için dikkat etmeleri gereken en önemli nokta… Eğer büyük göğüslere sahipseniz, toparlayıcı büyük beden sütyenler yardımcınız olabilir. Özel tasarımları sayesinde göğüsleri daha sıkı ve olduğundan daha küçük göstermede son derece etkili olan bu modeller ile kendinizi çok daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İç giyim sektörünün önde gelen markalarının birbirinden şık ve kaliteli büyük beden sütyen modellerini Stilimon koleksiyonunda bir arada bulabilir, geniş renk ve beden seçenekleri ile kendiniz için en uygun modeli hemen satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımlarla Konforlu Kullanım

Büyük beden sütyen modelleri, rahatlığı ön plana alacak şekilde tasarlanırken, şıklığınızda yansıtabilmeniz için dantel, güpür ve tül gibi detaylarla hareketlenerek zarif bir görüntü sağlıyor. Genellikle balensiz modeller önce çıkarken hemen hemen tüm modellerde sırt desteğini sağlamak için geniş kanat tasarımlarına sahiptirler. 95 bedenden 120 bedene ve C’den E cup ölçüsüne kadar geniş beden seçeneklerinin bulunduğu büyük beden sütyenlerde, siyah, beyaz, ten gibi klasik renklerin yazı sıra, vişne, mürdüm, saks gibi sıcak renklerde alternatifler bulmak da mümkün.

Modaya önem veren kadınların, vücutlarını daha iyi ve rahat hissettiren iç giyim ürünlerini tercih etmeleri önemlidir. Bu anlamda, Stilimon geniş kapsamlı iç giyim koleksiyonu ile her çeşit vücut tipine sahip kadınlara uygun sütyen modelleri sunar. Öyle ki bu sütyen modellerinden biri olan büyük beden sütyen ürünleri hem rahatlık hem de estetik noktada kusursuz bir dengenin yaratılmasını sağlar.

İç giyim dünyasının daha çok küçük beden sütyen ürünlerini ön plana çıkardığı göz önüne alındığında, büyük sütyen kullanan kadınların kendilerini daha özel ve rahat hissetmeleri için Stilimon tasarımları ve işlevsellikleri ile fark yaratan büyük beden sütyen modelleri sunar.

Büyük Beden Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bedeni büyük olan sütyen ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şöyle listelenebilir:

  • Sütyen ya da benzeri iç çamaşırı satın alırken öncelikli olarak göz önünde bulundurulması gereken nokta, iç çamaşırının vücuda oturup oturmaması durumudur. Buna göre bedeni büyük olan sütyenleri satın alırken sütyenin göğüs kafesinize tam olarak oturduğu teyit edilmelidir. Dolayısıyla büyük sütyenler içerisinde kendinizi rahat ve güvenli hissedebilmeniz için vücudunuza en uygun olacak beden ölçüsünü belirlemeniz faydalı olacaktır. Bu noktada, Stilimon yol gösterici olması adına Beden Ölçüsü Nasıl Alınır içeriği ile detaylı bir ölçü tablosu sunar.
  • Büyük sütyen modellerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise sütyenin destekleyici nitelikte olmasıdır. Nitekim seçtiğiniz model, göğsünüz için yeterli desteği sağlamadığı durumda, vücut hatlarınız iyi bir görünüme sahip olmayacaktır. Dolayısıyla vücudunuz için en ideal desteği verecek sütyen modellerini tercih etmek, kendinizi daha güvenli ve konforlu hissetmenizi mümkün kılacaktır. Bu süreçte, satın alacağınız sütyenin destek miktarı, göğsünüzün boyutuna göre değişiklik gösterebilir.
  • Büyük sütyen satın alırken, göğüslerinizi rahat bir şekilde yukarıda tutacak, yürürken zıplama gibi rahatsız edici durumları en aza indirebilecek modeller seçmek son derece önemlidir. Aynı zamanda göğüsleriniz satın alacağınız sütyenin üzerinden kesinlikle taşma yapmamalıdır.
  • Sütyen büyük beden modellerinden birini satın alırken sütyen balenlerinin vücudunuza herhangi bir batma hissi verip vermediğini kontrol etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra sütyen askılarının omuzlarınız üzerinde ağırlık oluşturmamasına ya da omuzlarınızdan düşecek kadar bol olmamasına dikkat etmeniz önemlidir.

Bedeni Büyük Sütyenlerin Özellikleri Nedir?

Büyük bedenli sütyen ürünlerinin renk, beden ve model gibi birçok özelliğinden bahsetmek mümkündür. Stilimon büyük sütyen modellerinde on farklı renk seçeneği sunar. Bunlar arasında; siyah, beyaz, ten, ekru, fuşya, gri, gül kurusu, lacivert, parlament ve vişne renkli sütyen modelleri bulunur. 

Bedeni büyük sütyenlerin üretimlerinde kullanılan malzemelerden kaynaklı olarak da bir çeşitlilik söz konusudur. Buna göre büyük bedenli sütyenler pamuk, penye, dantel, elastan, dikişsiz gibi farklı kumaş ve model özellikleri içerir. Örneğin; kalın askılı büyük bedenli sütyen daha çok sporcu sütyeni olarak tercih edilebilir. Bu anlamda, sporcuların sık tercih ettikleri sütyen modelleri arasında bulunur. Öte yandan alerjik vücut yapısına sahip olan kadınların daha çok pamuklu ya da penye sütyen büyük beden modellerine yönelmeleri tavsiye edilebilir.

İç giyim ürünlerinde en büyük bedenli sütyen 120 ve 120B ölçülerine sahip modelleri içerir. Bu da göğüs altının 108-112, göğüs üstünün ise 132-134 cup ölçüsü olduğu anlamına gelir. Diğer taraftan en büyük sütyen bedeni için DD veya E cup ölçülerinin kullanıldığı da ifade edilebilir.

Büyük bedenli sütyen takım olarak da tercih edilebilir. Bunlar arasında büyük beden dantelli sütyen takımları, destekli sütyen takımları, desteksiz sütyen takımları, klasik sütyen takımları ve straplez sütyen takımları vardır.

Büyük Beden Sütyen Fiyatları Nedir?

Büyük beden sütyen fiyatları 35 TL’den başlar. Bedeni büyük olan sütyen ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 35 TL ile 228 TL arasında değişir.
Büyük bedenli sütyenlerin fiyatlarının belirlenmesinde sütyenin üretiminde kullanılan malzeme, işçilik, model ve benzeri durumlar etkili olmaktadır.
Stilimon büyük bedenli sütyen ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Büyük beden sütyen toptan satış fiyatları için Stilimon’un deneyimli ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Büyük Beden Sütyen Modelleri Nelerdir?

Stilimon ihtiyacınız olan tüm rahatlığı ve cazibeyi sunmak için büyük bedenli sütyen koleksiyonları ile fark yaratmaktadır. Sizin için en doğru, rahat ve güven artırıcı kadın sütyen modellerini keşfederek, kendinizi sıkıcı iç çamaşırlarına mahkûm olmaktan kurtulabilirsiniz.

Toparlayıcı Sütyen: Büyük göğüslere sahip olan kişiler tarafından tercih edilen büyük beden toparlayıcı sütyen sayesinde göğüslerinizin daha dik, toplu ve şekilli olması sağlanır. Dolayısıyla toparlayıcı sütyenler vücudun daha estetik bir görünüme sahip olmasına da eşlik eder.

Minimizer Sütyen: Büyük beden göğüslere sahip olan kişilerin göğüslerini olduğundan daha küçük göstermesini sağlayan modele minimizer sütyen denilmektedir. Çoğu zaman küçültücü sütyen olarak da adlandırılır.

Balensiz Sütyen: Adından da anlaşılacağı üzere büyük beden balensiz sütyen balenli sütyenler gibi telden bir destek içermezler. Bu tür sütyen modellerinin toparlayıcı özellikleri çok düşüktür. Ancak kaliteli malzeme kullanılarak yapılan modellerinde tutuculuk daha yüksek seviye olabilir.

Body Sütyen: Çoğunlukla sporcuların tercih ettikleri sütyen modelleri arasında bulunan büyük beden body sütyen aynı zamanda balensiz olarak öne çıkar. Genellikle kalın askılı sütyenler olarak da bilinir.

Desteksiz Sütyen: Boş cup olarak değerlendirilen büyük beden desteksiz sütyen modelleri destekli sütyenlere göre herhangi bir özel sünger içermezler. Aynı zamanda balensiz sütyen modelleri arasında bulunur.

Büstiyer Sütyen: Bir çeşit sütyen görevi gören büyük beden büstiyer sütyen beline şekil vermek ve bu sayede göğüslerini dolgun göstermek isteyen kadınlar için uygundur. Büstiyer sütyenler tek başına giyilebileceği gibi elbise gibi kıyafetlerin altına da giyilebilir. Ayriyeten askısız sütyen modelleri arasında oldukları söylenebilir.

Emzirme Sütyeni: Standart sütyen modellerinin süt kanallarına uyguladığı baskı sonucunda ortaya çıkan çeşitli hastalıkların ve/veya meme ucu iltihaplarının önüne geçmek için tercih edilen büyük beden emzirme sütyeni hem anne hem de bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Fantazi Sütyen: Stilimon iç giyim ürünlerinde sunduğu eşsiz estetik ve tasarım anlayışını büyük beden fantazi sütyen modellerinde de hiç şüphesiz sürdürmektedir. Transparan, saten, dantel gibi kumaş ve model çeşitliliğine sahip birbirinden özel koleksiyonları özel günlerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca büyük beden fantazi sütyen takım olarak da klasik kesimden tanga ve Brazilian modellere kadar zengin çeşitliliğe sahiptir.

Büyük Bedenli Sütyenlere Benzer Diğer İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

Büyük bedenli sütyenlere benzer diğer kadın iç giyim ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.