+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Sütyen Takımları

Kadınların en çok özen gösterdiği iç çamaşırları arasında yer alan sütyen takımları kullanış açısından farklı model ve çeşitlere sahiptir. Göğüs şekline göre tercih edildiği gibi ayrıca kullanım amacı olarak da farklılık gösterir. Sütyen takımları tercih edilirken öncelikle rahatlığı söz konusu olmaktadır. Birçok sütyen çeşidi bulunduğundan kişi hangi takımda rahat ediyorsa onu kullanmalıdır. Sağlık için de en önemli parçalardan biridir.

Klasik Sütyen Takımları 

Kullanılan sütyen takımları genellikle klasik sütyen takımları olmaktadır. Bu takım içerisinde sütyeni ve iç çamaşırı bir arada bulunur. Farklı modeldeki klasik sütyen takımları kişinin göğüs yapısına göre ve tercihine göre seçilmektedir. Destekli ve desteksiz olarak bulunan sütyen takımları göğüs yapısına göre tercih edildiğinde istenilen görüntü elde edilebilir.

Destekli Sütyen Takımı ve Desteksiz Sütyen Takımı

İç çamaşır tercihi yaparken mutlaka pamuklu iç çamaşırlar tercih edilmelidir. Sütyen takımları ise genellikle göğüs yapısına göre tercih edildiği için destekli ve desteksiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Destekli sütyen takımı sütyen içerisinde yer alan sünger göğüste boş kalan kısmın doldurulmasına ve dik durmasına yardımcı olur. Destekli sütyen takımı kullanımı daha kolaydır. Özellikle küçük göğüslü kadınlarda daha çok tercih edilmektedir.
 
Desteksiz sütyen takımı ise genel olarak iri göğüslere sahip olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Desteksiz sütyen takımı penye kumaş tercih edilerek yapılmaktadır. İri göğüslerin sarkmasına engel olur.

Straplez Takım

Sütyen takımlarında straplez takım genellikle gece kıyafetleri içerisine tercih edilen sütyenlerdendir. Straplez takım göğsü yarım olarak kapatır ve göğüslerin dik durmasına yardımcı olur. 

Dantelli Sütyen Takımları

Sütyen takımlarındaki çeşitlilik kişinin tercihine göre yapılmaktadır. Özellikle tercih edilen sütyen takımlarından arasında dantelli sütyen takımları yer almaktadır. Dantel işlemeler ve süslemeler sütyenlerin daha şık durmasını sağlamaktadır. Dantelli sütyen takımları özel günlerde tercih edilerek farklı kullanım sağlayabilmektedir.
 
Sütyen takım fiyatları sütyenin yapısına ve işlemesine göre farklılık göstermektedir. Uygun sütyen takım fiyatları genellikle set halinde tercih edilerek satın alınmaktadır. Takım içerisinde sütyen ve iç çamaşırı bulunur. Sütyen takımlarının göğüs yapısına göre tercih edilmesi kullanımın daha rahat olmasını sağlayacaktır.

Toplam 214 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 .... 12 13 14
1 2 3 .... 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.