+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Kadın Çorap

Her ürünün yalnız giyinme değil tasarım ve gösteriş amacıyla kullanıldığı moda sektöründe, son dönemde oldukça şık ve dikkat çekici çorap modelleri ortaya çıkmıştır. Genellikle tamamlayıcı ürün olarak düşünülen çoraplar, tasarımın renklendirdiği çizgiler sayesinde tek başına şıklık yaratan bir aksesuar olarak düşünülmeye başlamıştır. kadınlar açısından ise çorap, daha farklı seçenekler ve estetik bir görünüm imkânı tanıması sebebiyle oldukça önemli bir parçadır. Kadın çorapları kategorisinde çok farklı ürünler ve tasarımlar göz doldurmaktadır.

Kadın Çorap Çeşitleri

Genel olarak kadın çorapları çeşitleri şunlardır: Babet çoraplar, kısa ve uzun soket çoraplar, dizaltı çoraplar, külotlu çoraplar ve fantazi çoraplar. Bu kadar fazla çorap çeşidiyle kadın giyimi sektörü her zaman erkek giyim sektörüne göre bir adım önde olmayı başarmaktadır. Kadın çorap çeşitleri kullanım amacına, yerine ve şekline göre değişmektedir. Ayrıca giyilen ayakkabı türü de çorap seçiminde en önemli kriterlerden birisidir. 

Kadın Çorap Modelleri

Kadın çoraplarının her çeşidinde oldukça farklı modeller bulunmaktadır. Genellikle bir ürünün çeşitleri çok fazla değişkenlik göstermemekle birlikte, modeller tasarıma ve hayal gücünün genişliğine göre kısıtlama olmaksızın değişebilir. Fakat genel olarak kadın çorapları file, benekli, çizgili, desenli, işlemeli, çiçekli gibi kadın çorap modelleri baz alınarak üretilmektedir.

Kadın Çorap Fiyatları

Çorap fiyatları genellikle hesaplı olduğu için tercih sebebine ve kullanma amacına göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Doğal olarak kullanılan malzeme, şıklık, tasarım hususları eklenince kadın çorap fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bambudan, pamuktan üretilen havadar çoraplar, polyester, naylon ürünlere göre daha pahalıdır.

Külotlu Çorap Modelleri

kadınların kadınlığını ön plana çıkarmasına sebep olan ve fileli, düz, ince, kalın birçok tasarımda modellenen külotlu çoraplar sık tercih edilen çorap türlerindendir. Başlı başına bir giyim olan külotlu çorap modelleri her yaştan kadına hitap etmektedir. Külotlu çorap fiyatları bütçenize uygundur. Model ve malzeme faktörü külotlu çorap fiyatları konusunda belirleyicidir.

Dizaltı Çorapları

Şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için külotlu çoraba alternatif bir çoraptır dizaltı çorapları. Göz kamaştırıcı tasarımlarla taçlandırılan dizaltı çorap modelleri oldukça tercih edilmektedir. Son günlerde daha da popüler hale gelen dizaltı çorap modelleri farklı fiyat aralıklarında kullanımdadır. Dizaltı çorap fiyatları cep yakmaz, ufak oynamalar olsa da kaliteli bir model uygun fiyata alınabilir. Dizaltı çorap fiyatları ile düşük maliyete şık bir görünüm elde edilebilir.

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.