+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2

Emzirme Sütyeni

Hamilelik döneminde bedeninizde birçok değişimin yaşandığı bir dönemdir. Bu süreçte bebeğiniz bedeninizin içinde büyürken siz de çeşitli fiziksel değişimlerle karşı karşıya kalırsınız. Hormonların etkisiyle süt üretimine hazırlanan göğüsler de bu değişimden en çok etkilenen bölgelerdir. Özellikle hamileliğin son 3 ayında göğüslerinizin büyüdüğünü ve hassaslaştığını fark edebilirsiniz. Bu noktadan sonra normal sütyenleriniz ile rahat hissetmeyebilirsiniz. İşte bu noktada hamilelik döneminde de kullanılabilen emzirme sütyenine geçiş yapabilirsiniz. Emzirme sütyeni hem büyüyen göğüslerinize uyum sağlayarak daha rahat hissetmenizi sağlar hem de doğum sonrasında bebeğinizi pratik bir şekilde emzirmenizi destekler.

Bebeğiniz ile Keyifli Saatlerin Tadını Çıkarın

Emzirmek bir kadının hayatında yaşadığı en eşsiz deneyimlerden biridir. Anne sütünün bebeğin sağlıklı gelişimi için sağladığı faydaların yanı sıra, anne ile bebek arasındaki bağın kuvvetlenmesinde büyük bir etkisi olduğu biliniyor. Bu özel süreçte annelerin kendini rahat hissetmesi son derece önemli… Pamuklu dokuya sahip olan emzirme sütyeni modelleri, annelere bu özel dönemde rahat ve pratik bir çözüm sağlıyor. Tek elle açılabilen klipsleri sayesinde dilediğiniz her zaman bebeğinizle paylaşacağınız bu özel anın tadını çıkarabilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek beklediğinizi öğrendiğiniz andan itibaren başlayan yeni ihtiyaç listesinde yer alması gereken ürünlerden biri olan emzirme sütyeni tercih ederken en doğru seçimi yapabilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle hem hormonlar hem de süt üretimi nedeniyle göğüsleriniz büyüyeceği için emzirme sütyeni alışverişini hamileliğin son aylarında, göğüs ölçünüzü alarak yapmanız sağlıklı olacaktır. Çoğu emzirme sütyeni modeli, cilde dost kumaşlardan üretilir ancak yine de alacağınız ürünün pamuk, modal, viskon gibi doğal elyaflardan üretildiğinden emin olun. Süt üretimini olumsuz etkileme ihtimali olduğundan balenli modeller pek tavsiye edilmemektedir. Emzirme, 2 yıla kadar uzayabilen bir süreçtir. Bu nedenle ilerleyen dönemde dış giyimle uyumlu, göğüs uçlarınızı belli etmeyen kaplı modelleri de deneyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.