+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Kadın Termal İçlik

Giyim ve moda sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran termal ürünler, son dönemde ortaya çıkan mucize ürünlerdendir. Büyük bir bütçe ayrılarak yapılan kapsamlı ar-ge çalışmaları sonucunda önce prototip üretimi, zorunlu testlerden geçtikten sonra ise seri üretimi yapılan termal ürünler outdoor giyim kategorisinde önemli bir yere sahiptir. Erkek kadın birçok kişinin özellikle kış mevsiminde tercih ettiği termal ürünler tasarım ögelerinin de eklenmesiyle şık ve estetik ürünlerle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Termal İçlik Modelleri

Genel olarak kısa kollu ve uzun kollu atlet ve aynı ölçülerde tişört, kısa ve uzun taytlar, termal çoraplar ve termal iç giyim olarak çeşitlendirilen termal giyim, termal içlik modelleri konusunda tasarımcıların tasarrufuna kalmıştır. Fakat genel olarak sade ve tek renklerde sunulan termal içlik fiyatları değişkenlik göstermektedir. Polyamid, poliproplen gibi özel içeriklerin karışımıyla üretilen termal içlik fiyatları her bütçeye uygun ürünlerle satıştadır.
Vücut ısısını dengede tutmasıyla oldukça tercih edilen kadın termal içlik modelleri iç giyimle birlikte günlük giyimde de tercih edilir bir hale gelmiştir. kadınların gözdesi tayt şeklinde de rahatlıkla giyilebilen kadın termal içlik özellikle dikişsiz olması ve ısıyı vücutta tutması açısından revaçtadır. kadın termal içlik modelleri iç giyim, spor giyim ve günlük giyim modelleriyle kullanımdadır.

Kadın Alt Termal İçlik

Özellikle iç giyimde korse, zıbın, atlet ürünleriyle kadın alt termal içlik popülerliğini korumaktadır. Terlediğinizde teri bir üst katmana atan termal ürünler özellikle dağcılık, kayak, rafting gibi ekstrem sporlarla uğraşan kadınlara da hitap etmektedir.
 
Kısa kollu termal içlik ürünleri bulunduğu gibi uzun kollu termal içlik ürünleri de vardır. Genellikle kışın giyildiği düşünülen termal ürünler mevsimden bağımsız olarak yapılan tracking, kampçılık, dağcılık gibi spor aktivitelerinin de vazgeçilmez giyim ürünleri arasındadır. 

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.