+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Fantazi Kostüm

Fantazi kostümler ya da fantazi kostümü, günlük kullanıma uygun giysiler değildir. Günümüzde yaygın olarak özellikle internet üzerinden siparişleri sağlanır. Çekici, baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşır modellerinin geneline, fantazi kostümü adı verilmektedir. Çok çeşitli ve her zevke uygun fantazi kostüm bulmak artık Stilimon ile çok kolay.

Fantazi Kostüm Modelleri

Fantazi kostüm modellerinden en tercih edilenleri genellikle; fantazi hemşire kostümü, hizmetçi kostümü ve öğrenci kostümü olarak sayılabilir. Bu modeller tüm kadınsılığı ortaya çıkaran, en kışkırtıcı giysiler arasındadır. Son zamanlarda en popüler olanlar ise leopar desenli, hemşire kostümleri, öğretmen kostümleri ya da liseli kostümleri olarak sayılabilir. Bu fantazi kostüm modelleri kişinin zevkine ve tercihine göre belirlenebilir. Masum, daha kışkırtıcı, kapalı ya da daha dekolteli kostümleri bulmak günümüzde çok kolay. 

Fantazi Kostüm Fiyatları

Fantazi kostüm fiyatları kostümün hangi çeşit olduğuna, markasına, parça sayısına göre değişmektedir. Özellikle siyah renkli askısız modeller ön planda olurken, fiyatlar da buna göre belirlenmektedir. Özellikle evliliklerde monotona binen cinsel ilişkiyi yeniden canlandırmak için çift olarak tercih edilen fantazi kostüm modelleri eşlerin dikkatini çekmek için oldukça önemli. Özensiz giyinmek, bakımsız olmak ya da tüm bunlar tamam olsa da iç giyime de dikkat etmek çok önemli. Dış giyim ne kadar iyi olursa olsun, iç giyimde özensiz davranmak, cinsel hayatı kötü etkileyebilir. 
Fantazi kostüm siparişi verirken de çekinmemek gerekir. Bunun sebebi her fantazi kostüm, özenli şekilde dışardan anlaşılmayacak şekilde kargolanmasıdır. Genellikle 3 parçadan oluşan fantazi kostüm modelleri, vücudu oldukça seksi gösteren hatları ortaya çıkaran şekilde üretilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.