+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2

Fantazi Kostüm

Fantazi kostümler ya da fantazi kostümü, günlük kullanıma uygun giysiler değildir. Günümüzde yaygın olarak özellikle internet üzerinden siparişleri sağlanır. Çekici, baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşır modellerinin geneline, fantazi kostümü adı verilmektedir. Çok çeşitli ve her zevke uygun fantazi kostüm bulmak artık Stilimon ile çok kolay.

Fantazi Kostüm Modelleri

Fantazi kostüm modellerinden en tercih edilenleri genellikle; fantazi hemşire kostümü, hizmetçi kostümü ve öğrenci kostümü olarak sayılabilir. Bu modeller tüm kadınsılığı ortaya çıkaran, en kışkırtıcı giysiler arasındadır. Son zamanlarda en popüler olanlar ise leopar desenli, hemşire kostümleri, öğretmen kostümleri ya da liseli kostümleri olarak sayılabilir. Bu fantazi kostüm modelleri kişinin zevkine ve tercihine göre belirlenebilir. Masum, daha kışkırtıcı, kapalı ya da daha dekolteli kostümleri bulmak günümüzde çok kolay. 

Fantazi Kostüm Fiyatları

Fantazi kostüm fiyatları kostümün hangi çeşit olduğuna, markasına, parça sayısına göre değişmektedir. Özellikle siyah renkli askısız modeller ön planda olurken, fiyatlar da buna göre belirlenmektedir. Özellikle evliliklerde monotona binen cinsel ilişkiyi yeniden canlandırmak için çift olarak tercih edilen fantazi kostüm modelleri eşlerin dikkatini çekmek için oldukça önemli. Özensiz giyinmek, bakımsız olmak ya da tüm bunlar tamam olsa da iç giyime de dikkat etmek çok önemli. Dış giyim ne kadar iyi olursa olsun, iç giyimde özensiz davranmak, cinsel hayatı kötü etkileyebilir. 
Fantazi kostüm siparişi verirken de çekinmemek gerekir. Bunun sebebi her fantazi kostüm, özenli şekilde dışardan anlaşılmayacak şekilde kargolanmasıdır. Genellikle 3 parçadan oluşan fantazi kostüm modelleri, vücudu oldukça seksi gösteren hatları ortaya çıkaran şekilde üretilir.
Fantezi iç giyim kategorisinde bulunan çeşitli aksesuar, elbise, iç çamaşırı gibi ürünler günlük yaşantıda kullanılabilmektedir. Ancak fantazi kostüm ürünleri günlük kullanıma uygun değildir.
Fantezi kostüm kategorisindeki ürünler özel günlerde kullanılabilecek çeşitli konseptlerde sunulan bir dizi kıyafetlerdir. Özellikleri bakımından baştan çıkarıcı ve kışkırtıcı olmaları dolayısıyla fantazi kostüm olarak adlandırılır.

Fantezi Kostüm Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fantezi kostüm satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şöyle listelenebilir:

  • Kostüm gecelikler partnerinizin zevklerini yansıtmalıdır. Hem sizin hem de partnerinizin fantezi tarzlarına uygun fantezi kostüm ürünlerini tercih etmek ilişkinizin daha tutkulu ve heyecanlı olmasına katkı sağlar.
  • İnternetten kadın fantezi kostüm ürünleri satın alırken ürün açıklamalarını dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Çoğu zaman görselde görünen aksesuarların satın aldığınız ürüne ait olmadığı görülmektedir.
  • Fantezi kostüm ürünlerini satın alırken bu tür fantezi iç giyim ürünlerinin geri iade ya da değişimlerinin olmadığı bilinmelidir. Dolayısıyla ürünleri satın almadan önce renk, model ve beden seçimi dikkatli yapılmalıdır.

Fantezi Kostüm Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Fantezi kostüm ürünleri çeşitli beden ve renk özelliklerine sahiptir. 11 farklı renk çeşitliliği ile sunulan fantezi kostümler; siyah/beyaz, siyah, beyaz, çok renkli, haki, kamuflaj, kırmızı, lacivert, mavi, siyah/kırmızı, saks renkleri ile sunulur.
Fantezi kostümler S, M, L, XL, XXL ve XXXL olarak üretilir. Buna göre en küçük fantezi kostüm bedeni S, en büyük fantezi kostüm bedeni ise 3XL olarak piyasada bulunabilir.
Fantezi kostümlerin üretilmesi sürecinde kullanılan kumaş özellikleri de oldukça geniştir. Kumaş içeriği bakımından polyester, elestan, pamuklu gibi kumaş seçeneklerinden faydalanılır.

Fantezi Kostüm Fiyatları Nedir?

Fantazi kostüm fiyatları 44 TL’den başlar. Fantazi kostüm ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 44 TL ile 368 TL arasında değişir.
Fantezi kostüm ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde kostüm üretiminde kullanılan malzeme içeriği, desen detayları, model ve birtakım aksesuarlardan faydalanıp faydalanmama ve benzeri durumlar etkilidir.
Stilimon fantezi kostüm ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Fantazi kostüm toptan satış fiyatları için Stilimon’un deneyimli ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Fantezi Kostüm Modelleri Nelerdir?

Fantezi giyim sektöründe onlarca farklı fantezi kostüm modeli bulunmaktadır. En kışkırtıcı fantezi giyim ürünleri arasında bulunan fantezi kostümler tüm kadınsallığın ortaya çıkmasına katkı sağlar.
Özel günlerde kullanabileceğiniz bazı fantazi kostüm modelleri aşağıdaki açıklanmaya çalışılmıştır.

Dansöz Kostümü: Fantezi dansöz kostümü denildiğinde akla ilk olarak dansöz aksesuarları gelebilir. Dansöz kıyafetleri mutlaka fantezi aksesuarla tamamlanmış olmalıdır.

Asker Kız Kostümü: Fantezi asker kız kostümü kamuflaj deseni ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda fantezi asker kız kıyafetlerinin kep, jartiyer çorabı, file kol gibi aksesuarlarla tamamlanması daha kışkırtıcı bir görünümün elde edilmesi bakımından önemlidir.

Hostes Kostümü: Fantezi hostes kostümü yakalık ve kep detayı ile dikkat çekmektedir. Tamamen polyester kumaş özelliğine sahiptir. Fantezi hostes konsepti yaygın olarak tercih edilen fantezi iç giyim ürünleri arasında bulunur.

Liseli Kız Kostümü: Fantezi liseli kız kostümü dantel detaylıdır. Liseli kız konsepti iki parçadan oluşur. Polyester ve elastan karışımıdır. Tercihe göre fantezi çorap çeşitleri ile de kullanılabilir.

Yılbaşı Gecelik: Fantezi yılbaşı gecelik kostümü iki parçadan oluşmaktadır. Kumaş içeriği olarak polyester ve elastan karışımıdır. Dantel detayı ile kışkırtıcı bir görünüme sahip olan yılbaşı konsepti şapka aksesuarına da sahiptir.

Kolej Kız Kostümü: Fantezi kolej kız kostümü etek ve büstiyer olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Polyester elastan karışımı olan ürün çok renklidir. Kolej kız konsepti S, M, L ve XL bedenlerinde bulunmaktadır.

Hizmetçi Kostümü: Fantezi hizmetçi kostümü %100 polyesterdir. Balenli büstiyer, boyun bandı, önlük detaylı etek olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Siyah seçeneği bulunan hizmetçi konsepti S, M, L ve XL beden seçenekleri ile sunulmaktadır.

Hemşire Kostümü: Fantezi hemşire kostümü 5 farklı parçadan oluşmaktadır. Bunlar; sütyen, etek, kep, jartiyer ipi ve jartiyer çorabıdır. Polyester ve elastan karışımı olan hemşire konsepti çok renkli bir üründür. S, M, L ve XL beden seçenekleri bulunur.

Kedi Kız Kostümü: Fantezi kedi kostümü boğazlık, kedi kulağı, kol aksesuarları ve kostümden oluşur. Beyaz renk seçeneği bulunan fantazi kedi konsepti standart beden olarak sunulur. Esnek kumaş özelliğinden dolayı S, M, L beden seçenekleri ile uyumludur.

Tavşan Kız Kostümü: Fantezi tavşan kız kostümü ürününe tüm aksesuarlar dahildir. Çok renkli olarak sunulan tavşan kız konsepti standart tek beden yanı sıra S, M, L, XL bedenlerinde bulunur.

Denizci Kız Kostümü: fantezi denizci kız kostümü %100 polyester bir üründür. Üçgen sütyen kesimi, kloş tül etek, string etek, kep ve düz jartiyer çorabı dahil 5 parçadan oluşur. Beyaz renk seçeneği bulunan denizci kız konsepti S, M, L ve XL bedenlerine sahiptir.

Polis Kız Kostümü: Fantezi polis kız kostümü transparan detaylı bir konsepte sahiptir. Kostüm, kep, jartiyer çorabı ve string külot olarka 4 parçadan oluşur. Saks mavi renk seçeneği bulunan polis kız konsepti S, M, L, XL bedenlerinde mevcuttur.

Sekreter Kız Kostümü: Fantezi sekreter kız kostümü alt, üst ve kravat olmak üzere üç parçadan oluşur. Çok renkli bir üründür. S, M, L, XL bedenleri mevcuttur. Polyester ve elastan karışımından imal edilmiştir. Tercihe göre fantezi jartiyer çorapları ile de kullanılabilir.

Garson Kız Kostümü: Fantezi garson kız kostümü 1 parçadan oluşur. Garson kız konseptinde aksesuar mevcut değildir. İnce askılı ve fırfır detaylı bir üründür. Çok renklidir. S, M, L, XL beden seçenekleri vardır.

Korsan Kostümü: Fantezi korsan kostümü ultra mini korsan elbisedir. Çok renkli bir konsepte sahip olan korsan kız kostümü S, M, L, XL ve XXL beden seçenekleri ile sunulmaktadır. İp kenarlı string, diz altı çorap ve kep aksesuarı mevcuttur.

Fantezi Kostüm Benzeri Diğer Fantezi İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

Fantezi kostüm benzeri diğer fantazi iç giyim ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.