+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Fantazi Vücut Çorabı

Vücut çorabı; kadınların vücudunun daha fit görünmesini sağlayan oldukça seksi iç giyim ürünleridir.  Vücut çorabı, aslına günümüzde her kadın tarafından bilinen ve yaygın olarak kullanılan, tüm vücudu saran bir çoraptır. Külotlu çorapta kullanılan kumaşla aynıdır. Vücut çorabı modelleri günümüzde çok çeşitli.... Her zevke, her bedene ve her renk vücut çorabı modelleri bulmak mümkündür. Fantazi vücut çorap; vücudun kol ve boyun bölgesi dışında her yeri kaplar. Tül kumaş vücut çorapları, dantelli vücut çorapları bulmak mümkün... Fantazi vücut çorabı kapıda ödeme seçenekleri de mevcuttur.
Vücut çorabı fiyat konusunda da merak edilir. Aslında oldukça ulaşılabilir fiyatları olan fantazi vücut çorapları her ekonomik duruma uygundur.  

Fantazi Vücut Çorabı Modelleri

Vücut çoraplarının dantellisi, yalnızca günlük hayata uygun olanı ya da fantazi için kullanılanı bulmak mümkündür. Çünkü vücut çorapları vücudu korur ve kusurları örter. Bu sayede dış giysilerin daha seksi ve daha güzel durmasına yardımcı olur. Ama genellikle fantazi amaçlı üretilmektedir. 
Fantazi vücut çoraplarının birçok modelinde alt yani ağ kısımları açıktır. Yan ve arka tarafları da daha açıktır. Daha çekici ve seksi bir görünüm sağlamakla beraber hijyenik olarak da daha sağlıklıdır. Şayet fantazi amaçlı alınıyorsa, vücudun en seksi ve güzel bölgelerini ortaya çıkarmak için dekoltenin bulunduğu yere dikkat etmek gerekmektedir.  Her bedene, her zevke ve her yaşa uygun vücut çorabı bulmak mümkündür. Vücut çorapları da tıpkı diğer fantazi ürünleri gibi gizli kargo ile gönderilir. Böylece mahremiyetiniz korunur.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.