+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Desteksiz Sütyen Takım

Uyumlu giyinmeyi seven kadınlar için iç giyimde kullandıkları parçaların da ahenkli olması önemlidir. Sütyen ve külotun birbirini tamamladığı takımlar hem estetik hem de hesaplı alternatifler olarak kadınların işini kolaylaştırıyor. Orta ve büyük göğüslere sahip olan kadınların tercihi ise desteksiz sütyen takımları oluyor. Desteksiz sütyen ve ona uyumlu slip ya da string külottan oluşan bu şık modeller, iç giyim şıklığınızı tamamlıyor.

Etkileyici ve Şık

Eğer göğüslerinizin büyük olmasından yakınıyorsanız, 1 beden küçük gösteren desteksiz sütyen takımları hayatınızı kolaylaştırabilir. Özel tasarımı ile göğüsleri olduğundan daha küçük gösteren ve biçimli bir görünüm kazandıran bu modeller ile kendinizi hem çok şık hem de güzel hissedeceksiniz.

Toparlayıcı Etki

Göğüslerinizde sarkma problemi varsa ve bir türlü istediğiniz sütyen takımını bulamıyorsanız, toparlayıcı desteksiz sütyen takımlarını deneyebilirsiniz. Çok geniş beden seçenekleri bulunan toparlayıcı sütyen takımları, göğüslerinizi olduğundan daha küçük ve biçimli gösterecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.