+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Kadın Bel ve Göbek Sıkılaştırıcı Korse

Hangi kadın daha düz bir karın ve ince bir bele sahip olmayı hayal etmez ki? Bunun için zaman zaman açlığa varan diyetler yaptığımız, belimizi incelteceğiz diye süpürge sapları ile akrobatik hareketler yaptığımız bile olur. Tabii ki fit görünmenin yolu sağlıklı bir beslenme ve düzenli egzersizden geçiyor. Karın düzleştiren veya bel incelten mucize bir formül yok. Ancak bir davete giderken giyeceğiniz o abiye elbisenin içinde muhteşem görünmenizi sağlayacak bel ve göbek sıkılaştırıcı korseler anında fark edilebilir bir etki almanıza yardımcı oluyor. Farklı sıkılık derecelerine sahip olan onlarca ürünün bulunduğu bel ve göbek korseleri ile 2 bedene kadar daha ince görünmek mümkün hale geliyor. 

Kadın Bel ve Göbek Sıkılaştırıcı Korse Çeşitleri 

Bel ve göbek sıkılaştıran korselerde kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlara göre pek çok farklı çeşit bulabilirsiniz. Slip veya boxer formunda giyilen bel ve göbek sıkılaştırıcı korseler göğüs altına kadar uzanarak karın ve mideyi etkin bir şekilde sıkılaştırırken, bel bölgesindeki basınç alanları ile de daha ince bir bele kavuşmanızı sağlıyor. Çoğunlukla  silikon bantlar ile desteklenen bel ve göbek sıkılaştırıcı korseler, böylece vücudunuza sabitlenerek hareket halinde kayma veya toparlanma yapmıyor. Kuşak tipi bel korseler ise karın bölgesinde hafif fazlalıkları olanlar için kolay kullanımı ile tercih ediliyor. Son dönemde çok ilgi gören Kim Kardashian korsesi olarak da bilinen, agraflı bel korseleri ise farklı sıkılık ayarları sayesinde "kum saati bel" hayal eden kadınlar için ideal bir seçim...    

Kadın Bel ve Göbek Sıkılaştırıcı Korse Fiyatları 

Anında etkiyi fark edeceğiniz, 2 bedene kadar incelme sağlayan, inceltici ve sıkılaştırıcı bel ve göbek korse modelleri 20,30TL'den başlayan fiyatlar, kapıda nakit ödeme alternatifi ve kredi kartına 9 taksit avantajıyla Stilimon'da, bir tık uzağınızda...

Fit bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların tercihleri arasında bulunan Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse ürünleri Kadın İç Giyim kategorisinde!

Karın sıkılaştıran korse ürünleri hem kadınların kullanım alışkanlıklarına hem de ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok model altında sunuluyor. Nitekim kimi kadınlar kullanım alışkanlıkları sebebiyle dikişsiz korse modeline alışıkken kimi kadınlar da tamamen ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyorlar. Örneğin; doğum yapan kadınlar gereksinim duydukları lohusa korse modellerine yönelebiliyor.

Aynı zamanda, göbek sıkılaştırıcı korse ürünlerini kullanarak iki bedene kadar ince bir karın ve göbek görünümüne sahip olunabiliyor. Elbette sağlıklı bir vücut görünümünü egzersiz ve beslenme ile mümkündür. Ancak karın sıkılaştırıcı korse ürünleri de göbek ve karın bölgesinin incelmesi için etkili büyük olan bayan iç giyim ürünleri arasındadır.

Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bel ve göbek bölgesini sıkılaştıran korse ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şöyle listelenebilir:

  • Bel sıkılaştırıcı korse ürünlerini satın alırken kullanım amacının belirlenmesi önemlidir. Kullanım alışkanlığınızın olduğu kadın korse modellerine yönelmeniz daha doğru olacaktır.
  • Sıkılaştırıcı bel korsesi ürünlerini satın alırken ihtiyaç ve gereksinimlerinizi göz önünde tutmalısınız. Örneğin; doğum yapan kadınların, doğum sonrasında lohusa sıkılaştırıcı korse modellerinden birini tercih etmeleri gerekir.
  • Bel ve göbek sıkılaştıran korseler iç çamaşırı sınıfında yer aldığı için değişim ve iade gibi durumlar söz konusu değildir. Dolayısıyla bu tür kadın iç giyim ürünlerini satın alırken beden ve model seçiminin doğru yapılması gerekmektedir.

Bel Göbek İnceltici Korse Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bel göbek sıkılaştıran korse ürünleri dört farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Bunlar arasında; siyah, beyaz, ten ve krem renkleri yaygın olarak tercih edilir.

Bel ve göbek korselerinin XS, S, M, L, XL, XXL ve XXXL bedenleri mevcuttur. Buna göre en küçük göbek bel korse bedeni XS, en büyük göbek bel korse modeli 3XL olarak öne çıkmaktadır.

Karın sıkılaştırıcı korseler alt karın bölgeleri için de kullanılmaktadır. Dolayısıyla alt karın sıkılaştırıcı korse ürününü alt göbek kısmını sıkılaştırma isteyen kadınlar tercih edebilir.

Aynı zamanda, bel ve göbek korseleri atlet formunda da üretilmektedir. Askılı olarak kullanılmak istenildiğinde daha çok göbek sıkılaştırıcı atlet korse ürünü öne çıkar.

Göbek bel sıkılaştıran korseler kumaş özellikleri bakımından incelendiğinde, polyamid, elastan, pamuk gibi kumaş çeşitlerinin bulunduğunu da söylemek mümkündür.

Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse Fiyatları Nedir?

Bel göbek sıkılaştırıcı korse fiyatları 50 TL’den başlar. Bel ve göbek inceltici korse ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 50 TL ile 518 TL arasında değişir.

Bel göbek sıkılaştıran korse fiyatlarının belirlenmesinde korselerin üretim süreçlerinde kullanılan kumaş çeşitliliği, işçilik detayları, model ve benzeri durumlar etkili olmaktadır.

Stilimon bel göbek inceltici korse ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Korse toptan satış fiyatları için Stilimon’un deneyimli ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse Modelleri Nelerdir?

Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse Modelleri kullanım alışkanlıkları ile ihtiyaç ve gereksinimler doğrultusunda ondan farklı korse modeli olarak ortaya çıkıyor.

Balenli Korse: Balenli sıkılaştırıcı korse modeli, toplu kumaş özelliği sayesinde korsenin vücudunuza zarar vermesini engellemektedir. Bu sayede, çamaşır izi gibi durumlar söz konusu olmaz.

Agraflı Korse: Agraflı sıkılaştırıcı korse modelleri, içerdiği birtakım kopçalara sahiptir. Dolayısıyla bu agraflı korseler vücut ölçünüze göre rahatça ayarlanabilir formdadır. Aynı zamanda, korsenin vücudunuzdan kaymasını da engeller özelliktedir.

Dikişli ve Dikişsiz Korse: Bel göbek sıkılaştırıcı ürünleri kullanım alışkanlıklarına göre dikişli ve dikişsiz olarak kullanılabilir. Bu durumda, tercihe bağlı olarak bel göbek inceltici korse dikişli ya da dikişsiz modeli dikkat çeker.

Uzun Paça Korse: Uzun paça sıkılaştırıcı korse tayta benzemektedir. Daha çok yarım tayt görünümünü anıran uzun paça korse ürünleri popo bölgesinin daha dolgun görünmesi amacıyla kullanılır.

Kalın Askılı Yelek Korse: Göbek sıkılaştıran korse ürünlerinin yelekli modelleri de mevcuttur. Standart bel inceltici korse modelinin uzun hali olarak düşünülebilir. Bu sayede sırt kısmında da toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Ayrıca, yeleğin askıları sayesinde korsenin vücutta hareket etmesini engeller.

Düşük Bel ve Yüksek Bel Korse: Düşük bel ya da yüksek bel sıkılaştırıcı korse kadınların korse kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak tercih edebilecekleri iki farklı korse modeli olarak öne çıkmaktadır.

String Korse: String sıkılaştırıcı bel korsesi daha sıkı ve ince bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda, yüksek bel string korse ve düşük bel string korse modelleri de bulunmaktadır.

Alttan Çıtçıtlı Korse: Alttan çıtçıtlı sıklaştırıcı korse modeli rahat kullanım alanı sunmaktadır. Ayrıca popo bölgesinin de sıkılaştırılması için kullanılır. Çıtçıtlı özelliği ile dikkat çeken korseler zıbın görünümü andırır. Bel, göbek ve popo kısımlarının sıkılaştırılması amacıyla tercih edilir.

Göğsü Açık Korse: Göğsü açık sıkılaştırıcı korse modelleri adında da anlaşılacağı üzere göğüs bölgesinin açık kaldığı korse modellerindedir. Bu tür sıkılaştırıcı korse modellerinde çıtçıtlı, askılı, agraflı gibi çeşitler bulunabilir.

Bel İnceltici Korse: Bel sıkılaştırıcı ya da bel inceltici korse ürünleri bel gölgesine odaklanan korse modelleri arasındadır. Bel bölgesinin hem inceltilmesi hem sıkılaştırılması amacıyla kullanılabilir.

Silikonlu Korse: Silikonlu bel ve göbek sıkılaştıran korseler aynı zamanda fit bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların tercihleri arasındadır. İçeriğindeki silikon sayesinde beli karın ve popo bölgelerinin daha estetik görünmesini sağlar.

Lohusa Korse: Lohusa döneminde giyilmesi tavsiye edilen sıkılaştırıcı korse modellerinden biridir. Doğum yapan kadınların lohusa korse ürünleri ile eski görünümlerini kazanması sağlanır.

Yelek Korse: Geleneksel bel korselerinden farklı bir modele sahip olan yelek korseler nitelikleri bakımından sırt bölgesinin sıkılaşması noktasında önemli rol oynar. Askılı olması anlamında da korsenin düşmesi ya da vücut üzerinde hareket etmesi engellenmiş olur.

Basen Toparlayıcı Korse: bel bölgesindeki selülitlerin ortadan kaldırılmasında sık başvurulan toparlayıcı ve inceltici korse ürünlerinden biridir. Aynı zamanda, göbek ve basen bölgelerinin sıkılaştırılması sürecinde de etkisi oldukça büyüktür.

Bel Göbek Sıkılaştırıcı Korse Benzeri Diğer Kadın Korse Ürünleri Nelerdir?

Bel göbek sıkılaştırıcı korse benzeri diğer kadın korse ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.