+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Body

Bodyler kuşkusuz kadınların en rahat ettiği tişört türünden biridir. Bodyler ile günlük şıklığı yakalamak kesindir. Bayan body çeşitlerinin birçok modelini bulmak mümkündür. . 
 
Kadın body normal tişörtlere göre biraz daha kısa olan tişört çeşididir. Bu tür çeşitlerle birçok kombin yapmak mümkündür.

Body Çeşitleri

Body çeşitleri; sade bodyler, tasarım bodyler, desenli bodyler, çıtçıtlı bodyler, transparan bodyler, dantelli bodyler gibi body çeşitleri saymak mümkündür.  Body modelleri; genel olarak rahat kesim ile üretildiği için rahattır. Rahat olmayan body bulmak imkansız derecede denilebilir. 

Body Fiyatları

Body fiyatları her modele, kaliteye, şekle göre değişiklik göstermektedir. Fakat çoğu bodyi 10 liradan almak mümkündür. Sade bodylerin fiyatları bu fiyat aralığında başlamaktadır. Desenli veya yeni model bodylerde 20 liradan başlayıp artış gösterebilir. Bodyleri, seçkin mağazalarda veya güvenilir internet sitelerinden indirim halinde uygun fiyata almak mümkündür.

Çıtçıtlı Body Modelleri

Çıtçıtlı body modelleri; kadınların bildiği çıtçıtlı atlet gibi üretilen body modelleridir. Kısa ve uzun kollu modellerinin olduğu söylenebilir. Son zamanların yeni modası olan bu bodyler çokça tercih edilmektedir. Ayrıca normal bodylerden rahat olduğunu söylemek mümkündür. Bu tür bodyler, kalem etek gibi parçalar ile kombine edilebilir.  
Çıtçıtlı body fiyatları; modelden modele, kaliteden kaliteye, şekilden şekile değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak fiyatlar 10 lira ile 50 lira arasında değişmektedir. Pahalı olan bodyleri indirimleri takip ederek çok uygun fiyata almak mümkündür. Bu tür indirimleri seçkin kadın giyimcilerde veya kadın iç giyim satan güvenilir sitelerde bulmak mümkündür.
 
Transparan body fiyatları modelden modele, yerden yere değişiklik göstermektedir. Genel olarak 30 liradan başlayan fiyatlarla transparan body almak mümkündür. Modele göre fiyatların artması söz konusudur.
 
Dantelli body modelleri; güpür desenlerinden üretilen body modelidir. Bu tür body modelleri, gömlek altına giyilmektedir. 
 
Dantelli body fiyatları, modelden modele değişiklik gösterip genel olarak 30 liradan başlayıp 130 liraya kadar artmaktadır. Pahalı bodyler, indirimler takip edilerek alınabilir. 

Toplam 84 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.