+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Kadın Body

Bodyler kuşkusuz kadınların en rahat ettiği tişört türünden biridir. Bodyler ile günlük şıklığı yakalamak kesindir. Bayan body çeşitlerinin birçok modelini bulmak mümkündür. Kadın body modelleri normal tişörtlere göre biraz daha kısa olan tişört çeşididir. Bu tür çeşitlerle birçok kombin yapmak mümkündür.

Body Çeşitleri

Body çeşitleri arasında basic, desenli, çıtçıtlı, transparan ve dantelli gibi body çeşitleri saymak mümkündür. Body modelleri; genel olarak elastan içermeleri ve rahat kalıplarla üretildiği için son derece rahattır ve tüm gün konforlu hissetmenizi sağlar. 

Çıtçıtlı Body Modelleri

Çıtçıtlı body modelleri; kadınların bildiği çıtçıtlı atlet gibi üretilen body modelleridir. Kısa ve uzun kollu modellerinin olduğu söylenebilir. Son zamanların yeni modası olan bu bodyler çokça tercih edilmektedir. Ayrıca normal bodylerden rahat olduğunu söylemek mümkündür. Bu tür bodyler, kalem etek gibi parçalar ile kombine edilebilir. Dantelli body modelleri; güpür desenlerinden üretilen body modelidir. Bu tür body modelleri, gömlek altına giyilebilmektedir.

Toplam 78 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.