+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Kadın Body

Bodyler kuşkusuz kadınların en rahat ettiği tişört türünden biridir. Bodyler ile günlük şıklığı yakalamak kesindir. Bayan body çeşitlerinin birçok modelini bulmak mümkündür. Kadın body modellernormal tişörtlere göre biraz daha kısa olan tişört çeşididir. Bu tür çeşitlerle birçok kombin yapmak mümkündür.

Body Çeşitleri

Body çeşitleri arasında basic, boğazlı, desenli, çıtçıtlı, transparan ve dantelli gibi body çeşitleri saymak mümkündür. Body modelleri; genel olarak elastan içermeleri ve rahat kalıplarla üretildiği için son derece rahattır ve t. Zıbın olarak da bilinen bodyler sizi tüm gün konforlu hissetmenizi sağlar.

Çıtçıtlı Body Modelleri

Çıtçıtlı body modelleri; kadınların bildiği çıtçıtlı atlet gibi üretilen body modelleridir. Kısa ve uzun kollu modellerinin olduğu söylenebilir. Son zamanların yeni modası olan bu bodysuitler çokça tercih edilmektedir. Ayrıca normal bodylerden rahat olduğunu söylemek mümkündür. Bu tür bodyler, kalem etek gibi parçalar ile kombine edilebilir. Dantelli body modelleri; güpür desenlerinden üretilen body modelidir. Bu tür body modelleri, gömlek altına giyilebilmektedir. Sen de tarzına uygun bodyi bul ve hemen satın al!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.