+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sporcu Tayt

Spor aktiviteniz ne olursa olsun bedeninize ve hareketlerinize en iyi uyum sağlayan kıyafetlerden biri sporcu tayttır. Esnek yapısıyla hareketlerinizi kısıtlamadan antrenmanız sırasında en yüksek performansı almanızı sağlayan spor tayt modelleri sayesinde spor yaparken rahat ve konforlu hissedebilirsiniz. Yapacağınız aktiviteye bağlı olarak sporcu tayt modelleri de çeşitlilik gösteriyor. Stilimon sporcu tayt koleksiyonunda, temponuza uyum sağlayacak, konforunuzu arttıran pek çok seçenek bulunuyor.

Sporcu Tayt Modelleri

Doğru seçilmiş bir spor tayt, yaptığınız spor aktivitesinden maksimum verim almanıza yardımcı olacaktır. Yüksek tempolu cardio, cros fit, zumba vb antrenmanlar sırasında ter atımı yüksek düzeyde olacağı için ter çekme özelliğine sahip spor tayt modellerini tercih etmeniz gerekir.  Pilates ve streching gibi hareketliliğin ön planda olduğu sporlarda ise elastan içeriği yüksek olan esnek modeller ile en zor hareketlerde bile kıyafetinizin kısıtlanmasına takılmadan konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sportif Şıklık

Sporcu taytlar, fonksiyonel olduğu kadar şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Son dönemde transparan detaylar, geometrik desenler ve parlak kumaşlarla tasarımı zenginleşen sporcu taytlar, sadece spor yaparken değil, hafta sonu kombinleriniz için de rahat bir seçim oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.