+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Hamile Tayt

 

Bir kadının hayatında yaşadığı en özel dönemlerden biri kuşkusuz gebelik dönemidir. Hem duygusal hem de fiziksel olarak değişimlerin yaşandığı bu süreçte, gardırobunuzda da ufak ufak değişmeye başlar. İlk aylarda giydiğiniz pantolonlarınızın düğmesini kapatamamak belki de ilk defa yüzünüzde bir tebessüme neden olur. İşte bu dönemde hem sizin hem de bedeninizin içinde gelişmekte olan bebeğinizin rahatlığı için uygun hamile kıyafetleri seçmeniz gerekiyor. Gebelikte en çok tercih edilen ürünlerin başında ise hamile taytı geliyor.  Hem esnek hem de rahat bir seçenek olan hamile taytı modelleri, özel tasarımı ile gebeliğin başından sonuna kadar güvenle kullanılabiliyor.  

 

Bu özel dönemde şık kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak hamile tayt modellerini Stilimon koleksiyonu için özenle seçtik.

 

Özel Tasarımlı Hamile Taytları İle Konforlu ve Şık

 

Hamile kıyafetleri, anne adaylarının hassas tenine zarar vermeyecek şekilde doğal kumaşlardan üretiliyor. Hamile tayt modellerinde de genellikle pamuk, modal, viskon gibi doğadan gelen elyaflar tercih edilerek rahatlık ön planda tutuluyor. Yüksel belli ve göbeği tamamen kapatacak şekilde tasarlanan hamile taytları, yan taraflarındaki pileli dikişleri sayesinde, karnınız büyüdükçe genişleyerek vücudunuza uyum sağlıyor. Esnek yapıları sayesinde ise bedeninizi asla sıkmıyor. Hamile taytı ile gebelik şıklığını yakalamak da çok pratik… Mevsim ne olursa olsun, üstüne giyeceğiniz bir hamile bluz ya da bol bir kazak ile kombinleyebilir, ister spor ayakkabı isterse bot ile tamamlayarak tüm günü kurtarabilirsiniz.

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.