+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 286 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18

Kadın Korse

Ortaçağdan beri kadınlar, daha ince görünmek için çeşitli yollar aradılar. Uzun ince şeritler halinde kestikleri kumaşları bellerine sımsıkı sararak vücutlarını şekillendirmek için çabalıyorlardı. İlerleyen dönemlerde çelik ve balina kemiği ile desteklenen ve bağcıklarla iyice sıkılaştırılan korseler, kadınların vazgeçilmezi oldu. Giymesi ve çıkarması son derece zor olan eski tip modeller, aynı zamanda acı vericiydi. Neyse ki tekstil endüstrisinin gelişmesiyle korseler daha kullanışlı ve konforlu hale geldi. Günümüzde kullandığımız korse çeşitleri, sadece ince bir görünüm sağlamakla kalmıyor aynı zamanda toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özellikleriyle de kadınların kendilerini daha özgüvenli hissetmesine yardımcı oluyor.

Bölgesel incelme sağlayan modellerden tüm vücut üzerinde etkili olan boy korselere kadar kaliteli ve seçkin bayan korse çeşitlerini Stilimon’da inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz. 

Anında Fark Edilen İnceltici Etkiyi Hissedin

Her kadın zaman zaman fazla kilo ya da bölgesel fazlalık sorunu yaşayabilir. Böyle zamanlarda en sevdiğiniz kıyafetlerle bile kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Kalıcı çözüm için dengeli beslenmeli ve spor yapmalısınız. Ancak kısa vadede çözüm için zayıflatan korseler imdadınıza yetişiyor. Özel dokuma teknikleri ve cilt dostu elyaflarla üretilen kadın korse modelleri, problem yaşadığınız bölge neresi olursa olsun anında fark edilir şekilde incelme sağlıyor.

İhtiyaca ve kullanım amacına göre pek çok farklı korse çeşidi bulunuyor. Eğer belinizi daha ince göstermek istiyorsanız ayarlanabilir agraflı bel korseleri etkili bir sonuç almanıza yardımcı olur. Basen bölgelerinizdeki fazlalıkları toparlamak için ise boxer tarzındaki modeller ideal seçimlerdir. Tüm üst beden üzerinde etkili olan body korseler ile hem belinizi inceltebilir, hem de karın, mide ve sırt bölgesinin toparlanmasını sağlayabilirsiniz. Bazı modeller ise kendinden toparlayıcı sütyen özelliği taşımaktadır. Böylece tek bir ürünle maksimum fayda sağlarsınız. Üst bacak ve basenler dahil olmak üzere tüm beden üzerinde inceltici ve toparlayıcı etkiye sahip olan boy korseler ise vücudunuzun daha fit ve biçimli görünmesini sağlayacak. Eğer klasik modeller ile zorlanıyorsanız etek ve elbise altına rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinezon ve jüpon korseleri deneyebilirsiniz.

Yeni nesil, özel polyamid kumaşlar ve elastik elyaflardan üretilen korse modellerinde siyah, beyaz ve ten gibi klasik renklerde yüzlerce seçenek bulmak mümkün… Çıt çıt ve kopçalarla desteklenen modeller, kullanım kolaylığı sağlıyor. Genellikle klasik ve sade tasarımlara sahip olan kadın korse çeşitleri arasında şıklığı arttıran dantelli korselerde iç giyim tarzından ödün vermek istemeyen kadınların tercihi oluyor.

Doğru Korse Nasıl Seçilir?

Korse seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta, doğru beden tercihi yapmaktır. Korseler, tasarımları gereği, vücudu sarar ve sıkı bir yapıya sahiptir. Paçalı boxer modeller için kumaş pantolon bedeninizi, body korseler için ise t-shirt bedeninizi baz alabilirsiniz. Daha ince göstereceğini düşünerek küçük beden bir tercih yapmamalısınız. Böyle bir durumda hem rahatsız hisseder hem de uzun vadede sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Korse kullanımında sık yapılan hatalardan biri de uzun saatler kullanılmasıdır. Uzmanlar, kullanımının gün içinde en fazla 8 saat ile sınırlandırılmasını tavsiye etmektedirler.

Korselerin doğum sonrasında karın bölgesini toparlamada etkili olduğu bir gerçek ancak ne tarz bir model kullanmanız gerektiğini mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Sen de korse tercihini yapabilir ve hemen sipariş verebilirsin!

               

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.