+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Dantelli Sütyen Takımı

Kadın iç giyiminde sütyen ve külot birbirini tamamlayan, uyumlu olduklarında göz alıcı bir görünüm sunan parçalardır. İç giyim firmaları, kadınların beğenilerine ve zevklerine uygun sütyen takım tasarımları sunuyorlar. Bu tasarımlar arasında ise en çok ilgili dantelli sütyen takımları görüyor. Slip ve ya string ile tamamlanan sütyenler, dantel detaylar ile birleştiğinde büyüleyici bir etki yaratıyor. Birbirinden çekici ve etkileyici dantelli sütyen takımlarını Stilimon kreasyonunda bulabilirsiniz.

Cesur ve Çekici Olmak Çok Kolay

Dantelli sütyen takımları sadece özel günlerde değil, kendinizi çekici hissetmek istediğiniz her an, günün her saati rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardır. Kullanım alışkanlığınız ne olursa olsun dantel detaylar ile birleşen bir sütyen külot takımına hiçbir kadın hayır diyemez. Renk seçeneklerinde de geniş bir skalanın olduğu düşünüldüğünde, baştan aşağı uyum içinde olmak isteyen kadınlar için iç giyim ile dış giyim ahengini yakalamak çok kolay…

Bir Yılbaşı Klasiği: Kırmızı Dantelli Sütyen Takımı

Yeni bir yıl yeni umutları beraberinde getirirken, yeni yılı temsil eden renk olan kırmızı, iç giyim tercihlerine de yansıyor. Elbiseniz ile uyum içerisinde olacak kırmızı dantelli bir sütyen takımı ile davete hazırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.