+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3

Kadın Boxer

Şorta benzer, paçalı külot olarak tarif edebileceğimiz boxerlar, uzun yıllardır sadece erkekler tarafından kullanılan bir iç giyim ürünüydü. Rahatlığı ile ön plana çıkan ve hareket özgürlüğü sağlayan bu modeller,  artık kadın iç giyim dünyasında da tercih edilen ve aranılan ürünler arasında yerini aldı. Hem basic hem de dantelli modellerin yer aldığı Stilimon kadın boxer kategorisinde, tarzınızı yansıtan modele ulaşmak bir tık kadar kolay.

Konforlu Seçimler

Kadın baksır (boxer) modelleri, kalçayı ve üst bacağı tamamen saran tasarımları ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Evde ya da spor yaparken rahat hissetmek ve özgürce hareket etmek istiyorsanız kısa paçalı, penye bayan baksırlar tam size göre… Lazer kesimli, düşük belli modelleri ise dar pantolonlar ve ince elbiseleriniz ile iz yapma endişesi olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

Eski Alışkanlıklara Modern Dokunuş

Uzun paçalı kadın baksır modelleri ise eski kullanım alışkanlıklarından vazgeçemeyen kadınları modern tasarımlarla buluşturuyor. Eskinin paçalı külotları, yeni nesil dokuma ve kumaş teknikleri ile buluşarak daha rahat ve kullanışlı modellere dönüşüyor. Uzun paçalı modeller, aynı zamanda adet döneminde ekstra korumaya ihtiyaç duyan kadınların da tercihi oluyor.  

Dantelin Cezbedici Etkisi

İlk bakışta “boxer ile çekiciliğin ne ilgisi var“ diye düşünebilirsiniz ancak iç giyim firmaları tarafından oldukça yaratıcı bir şekilde tasarlanan modelleri görmeden karar vermeyin. Tamamı dantelden oluşan ve muzipçe yerleştirilen transparan detaylarıyla size etkileyici bir görünüm kazandıran kadın boxer modelleri hem sizi hem de partnerinizi şaşırtacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.