+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd
Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Siz değerli müşterilerimiz sağlığı açısından İç Giyim, Ev Giyim, Fantezi Giyim ve Plaj kategorisindeki ürünler hassas temaslı ürünler olduğundan sağlık ve hijyen açısından değişim ve iade yapılamamaktadır. (6502 Sayılı TÜKETİCİ HAKLARI - CAYMA - İPTAL İADE KOŞULLARI YÖNETMELİĞİ istisnai koşullar / madde 15)
Ancak ürüne dair herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz ürünü 14 iş günü içerisinde Müşteri Hizmetileri aracılığı ile değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

Siparişimi kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Ürüne dair herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadeleri kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şartıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Hangi ürünleri iade edebilirim?

Aksesuar kategorisindeki iade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ambalajının hasar görmemiş; barkodunun ve faturasının zedelenmemiş ve yırtılmamış olması koşulu ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.


Teslim aldığım ürünlerde beden/numara/model değişimi yapabilirmiyim?

Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine göre ve hijyenik nedenler kaynaklı siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısından iç giyim, ev giyim ve plaj ürünlerinde maalesef değişim ve iade kabul edilmemektedir.
Ancak ürüne dair herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz ürünü 14 iş günü içerisinde Müşteri Hizmetileri aracılığı ile değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade tutarımı kredi kartıma iade yerine iade/hediye çeki olarak alabilir miyim?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde stilimon hesabınıza tanımlanarak size mail ile bildirilecek olan ürün bedeli tutarındaki hediye çekinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz üründe kullanabilirsiniz.

İade/hediye çeki kullanarak aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Hediye çekimi tekrar kullanabilir miyim?

İade/hediye çeki ile almış olduğunuz ürünlerin iadesini gerçekleştirdiğinizde, iade bedeliniz 24 saat içinde kredi kartınıza yansıtılır. İade çekleri ikinci kez kullanılamamaktadır. 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi sitemizin iade talep bölümünden talep oluşturarak  veya  0 850 205 64 66 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak iptal edebilirsiniz. İade bedeliniz 3 gün içerisinde kredi kartınıza/ banka hesap numaranıza yansıtılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.