+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Külot ve Boxer

İç giyimin en önemli ürünlerinden olan külotlar ve kadın boxer çeşitleri için birçok farklı model bulunmaktadır. İç giyim için tercih edilecek kadın külot ya da boxerların sahip olmaları gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklere dikkat edilmesi ve yanlış ürünlerin satın alınmaması sağlık ve güvenlik açısından oldukça önemlidir. Özellikle kadın külot seçeneklerinde pamuklu kumaşlara yönelinmesi tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni pamuklu kumaşa sahip kadın boxer ve külotların çok daha rahat ve yumuşak olmasıdır.
 
 Pamuklu kadın boxer modellerinin satın alınması kişinin hem daha az terlemesine hem de daha rahat olmasını sağlayacaktır. İç giyimde tercih edilen kadın külot modellerinde çok farklı renklerde ve desenlerde külotların satın alınması doğru değildir. Bu tarz kadın külot modellerinde kullanılan boyalar sağlığa zarar verebileceğinden tercih edilmesi pek doğru bulunmamaktadır. Kadın külot seçiminde renksiz modellerin satın alınması sağlık açısından oldukça önemlidir. İç giyimde külot ve kadın boxer çeşitleri olmak üzere 2 seçenek vardır.
 
 Hangisinin giyileceği kişinin isteklerine göre değişmektedir. Külotlar en sık tercih edilen iç giyim ürünlerindedir. Bunun en büyük sebebi ise alışkanlıklardır. Çoğu kadın küçüklüğünden beri külot giydiğinden yetişkinliğinde de bunu devam ettirmek istemektedir. kadın boxer modelleri ise yeni yeni ortaya talep görmeye başlamış olan iç giyimlerdendir. Boxerları sadece erkeklerin giydiği düşünülse de bu son derece yanlıştır. Doğru kadın boxer modelleri ile son derece rahat bir iç çamaşırı satın alınması mümkündür.

Kadın Külot Modelleri

Piyasada birbirinden farklı tarzda ve desende kadın külot modelleri üretilmektedir. kadın külot modelleri dendiğinden birçok seçenek ortaya çıkmaktadır. Bunlardan ilki klasik tarzda renksiz ve sade olan kadın külot modelleri olmaktadır. Bu tarz külotlar günlük hayat için son derece uygundur. Bir diğer külot modeli ise renkli ve baskılı kadın külot modelleridir. Bu tarz külotlar satın alınacağında kaliteli markaların tercih edilmesi boyanın kalitesi açısından oldukça önemlidir. Kadın külot fiyatları modellere göre değişmektedir.

Kadın Külot Fiyatları

Külot fiyatları kadın boxer fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ucuz olmaktadır. Ortalama kadın külot fiyatları 10 ile 20 TL arasında farklılık göstermektedir. Kadın külot fiyatları markaya göre değişebilmektedir.

Kadın Boxer Fiyatları

Kadın boxeri fiyatları külotlara göre biraz daha fazla olsa da hemen hemen aynı fiyatlardadır. Kadın boxeri fiyatları 25 ile 35 TL arasındadır.

Toplam 390 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 .... 23 24 25
1 2 3 .... 23 24 25
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.