+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Fantazi Jartiyer

Jartiyer, her tarafından bir bütün olarak algılansa da jartiyer aslında çorabın kendisi değil, çorabı tutan lastikli bağdır. Jartiyerin kökeni Fransızcadan gelmektedir. Özellikle 20. Yüzyıllarda popülerleşmiş olan jartiyer en popüler iç giyim ürünüdür. Kadınlar tarafından oldukça tercih edilen ve erkekler tarafından çok seksi bulunan jartiyer günümüzde bu özelliğini korumaya devam eder. Günlük giyimin de bir parçası olan jartiyer, fantazi jartiyer çorap, fantazi jartiyer takımları, fantazi jartiyer modelleri olarak da aratılmaktadır. Seksi jartiyer modelleri için birçok seçenek mevcuttur. Özellikle gelinliğin altına da giyilmesi ile gelinler için daha masum tercihleri bulunabilmektedir.  Batı kültürlerinde damadın gelinin gelinliği altındaki jartiyeri dişleriyle çıkarması oldukça eski bir gelenek olmakla beraber, manevi açıdan da çeşitli anlamları vardır. 

Seksi Jartiyer Modelleri

Klas ve sofistike görüntü sağlamak ve aynı zamanda seksi bir görünüme kavuşmak için seksi jartiyer modellerine bakılabilir. Giyilen çorap, jartiyer sayesinde bacakta sabit durur. Jartiyer kullanırken giyilen çoraplar farklı olmaktadır. Fantazi jartiyerler takım olarak alabilirken, çorabını jartiyerini ve sütyenini farklı farklı da almak mümkün olmaktadır. Jartiyerin en büyük özelliği ise kadınsı hatları ortaya çıkarırken kadın için oldukça seksi ve rahat bir iç giyim ürünü olmasıdır. 

Fantazi Jartiyer Fiyatları

Jartiyer fiyatları markalarına ve kalitesine göre değişir. Günümüzde her cebe uygun jartiyer takımı bulunabilir. Her kadının zevkine, vücuduna ve bedenine göre jartiyer bulmak mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.