+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Toparlayıcı Sütyen

Sütyen seçiminiz, kıyafetlerinizin duruşundan, konforlu hissetmenize kadar birçok noktada günlük yaşantınızı etkileyebilir. Sütyen ölçünüzü doğru seçmeniz ve uygun tercihler yapmanız, estetik bir görünüm ve rahatlığı bir araya getirir. Toparlayıcı sütyen çeşitleri, göğüsleri sıkı ve daha şık gösterdiği için özellikle büyük göğüslü kadınlar için çok daha kurtarıcı bir önem kazanıyor. Genellikle geniş yan ve sırt bantlı olarak tasarlanan ürünler, böylece sırtınıza daha iyi destek vererek, göğüslerinizden kaynaklı ağrıların azaltılmasına da destek oluyor.

Kendinizi iyi hissetmenizi ve iyi görünmenizi sağlayacak şık ve kullanışlı en iyi toparlayıcı sütyen modellerini Stilimon koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Doğru Sütyeni Kullandığınızdan Emin Misiniz?

Büyük göğüslere sahipseniz ve kullandığınız sütyen ile rahat hissetmiyorsanız belki de sizin için uygun olmayan bir ürünü kullanıyorsunuzdur. Bu nokta da toparlayıcı sütyenler yardımcınız olabilir. Sütyen seçimince göğüs altı ölçüsü kadar göğüs kabını belirleyen ölçü de son derece önemlidir. Sütyenlerde rakamların yanında gördüğünüz A, B, C, D, DD, E ve F gibi harflerle gösterilen ölçüler, göğüs büyüklüğünü ifade etmektedir. Toparlayıcı sütyen modellerinde, göğüs büyüklüğüne göre uygun kap ölçüleri bulunmaktadır. Ölçülerinize tam uyan bir toparlayıcı sütyen seçtiğinizde, hem kendinizi daha rahat hissedebilir hem de düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer sütyen ölçünüzü bilmiyorsanız ya da emin değilseniz, sitemizde yer alan beden tablosundaki yönlendirmeleri izleyerek kolayca bedeninizi öğrenebilirsiniz.

Toparlayıcı sütyenlerin bir özelliği de küçültücü etki yaratmalarıdır. Özel tasarımları ile koltuk altından itibaren göğüslerinizi sararak toparlar ve 2 bedene kadar daha küçük ve biçimli görünmelerini sağlar. Küçültücü etkiye sahip olan bu ürünler, minimizer sütyen olarak da adlandırılmaktadır. Küçültücü sütyenler, özellikle bazı kıyafetlerinizde daha orantılı bir proporsiyon yakalamanıza yardımcı olur.

Dantelin Zarafeti ile Rahatlığın Buluşturan Toparlayıcı Sütyenler

Toparlayıcı sütyen modellerinde artık daha özgün ve zarif modellere ulaşmak, online alışveriş sayesinde çok kolaylaştı. Kullanım amacınıza ve zevklerinize uygun birçok minimizer ve dantelli toparlayıcı sütyen modeli bulunuyor.

Balensiz ve kapsız modeller, gün boyu rahat hissetmek, hatta sütyenin varlığını unutmak isteyen kadınlar için uygun seçimler… Balen ile desteklenen modeller ise hem büyük hem de sarkma problemi yaşayan kadınların kurtarıcısı oluyor. Balenli toparlayıcı sütyen modelleri sayesinde hem daha küçük hem de daha dik ve biçimli göğüslere sahip olabilirsiniz. Kap bölümünde dikiş olmayan modeller ise ince kumaşlı kıyafetleriniz ve t-shirtleriniz ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Askısız olarak kullanılabilen toparlayıcı sütyen modelleri ile omuzlarınıza da özgürlük geliyor. Kanat bölümlerinde yer alan silikon bantlar sayesinde kayma yapmayan straplez toparlayıcı sütyenler ile dekolteli kıyafetlerde bile hareket özgürlüğünüz kısıtlanmıyor.

 

Fonksiyonel olduğu kadar zarif görünümleriyle de dikkat çeken toparlayıcı sütyenler, dantel işlemeler ve tül detaylarla zenginleşen tasarımlarıyla iç giyim şıklığınızı yansıtıyor. Siyah, beyaz, ten gibi klasik renklerin yanı sıra fuşya, kırmızı, lacivert gibi baskın renk seçenekleri de karşımıza çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.