+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2

Sporcu Sütyen

Sağlıklı bir yaşam ve fit bir görünüm için düzenli spor yapan kadınların sayısı her geçen gün artıyor. Spor yaparken ilgili egzersize uygun kıyafetler giymek çok önemli... Bununla birlikte özellikle sütyen seçimi ayrı bir öneme sahiptir. Spor yaparken bazı egzersizler göğüs ağrılarına neden olabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için uygun bir sporcu sütyen kullanmak sizi rahat hissettirecektir. Seçtiğiniz aktivite ne olursa olsun bedeninize uygun bir sporcu sütyeni kullandığınızda çok daha verimli bir performans sergilediğinizi göreceksiniz.

Neden Egzersiz Yaparken Spor Sütyeni Kullanmalısınız?

Egzersiz yaparken bazı hareketler göğüs kasları için zorlayıcı olabilir. Doğru bir sporcu sütyen kullanıldığında göğüs bölgesi desteklenerek ağrı ve sarkmaların önüne geçmek mümkündür. Sporcu sütyenler, göğüs hareketlerini belli bir ölçüde sınırlandıracak şekilde tasarlanırlar ve böylece egzersiz sonrası oluşabilecek ağrı ve hassasiyet sorunu en aza inmiş olur. Diğer taraftan yüksek tempolu antrenmanlar sırasında, en çok terleyen bölgelerden biri olan göğüs arasının kuru kalması için de sporcu sütyen kullanımı önerilmektedir.

Pedli Sporcu Sütyeni ile Endişeye Son

Sporcu sütyen modelleri, farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanıyor. Bazı modeller sadece iç giyim olarak kullanılabilirken desenli ve kaplı modeller, spor taytlarla kombinlenerek tarzınızı yansıtıyor. Pedli sporcu sütyeni modelleri ise “acaba göğüs uçlarım belli olur mu” endişesine de son veriyor. Lazer kesimli spor sütyenler ise ince tişört ve spor atletlerle muhteşem uyum sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.