+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Sütyen

Sütyen bayanların ayrılmaz bir parçası olarak kullanım kolaylıkları bakımından farklılık gösteren ürünler olmaktadır. Sütyen seçiminde özellikle vücut ölçüleri esas alınmasının yanında dış görünüm ve vücut hatlarında istenilen görselliği oluşturma konusunda da etkili olduğu görülmektedir. Her yaşta göğüsleri belirginleşen bayanın kullanması gereken bu ürünün üretim aşamasında kullanılan malzeme kalitesine göre sütyen fiyatları değişim göstermektedir.

Sütyen Modelleri Seçimde Etkili Midir?

Bayanların güncel olarak değişim gösteren moda akımına göre iç ve dış giyim malzemelerinde ki seçimlerde buna bağlı değişim göstermektedir. Yani sütyen modelleri her kıyafetin rengi ve desenine göre seçimlerinde etkili hususlar olurken modelleri de her kıyafetin modeline göre seçilmektedir. Özellikle hayalet askılı sütyenler dekolte kıyafetlerle tercih edilirken askısız sütyen modelleri omuzları tamamen açık kıyafetlerin tamamlayıcısı olmaktadır.

Sütyen Fiyatları Belirlemede Etkili Unsurlar Nelerdir?

Birincisi malzeme kalitesi olmaktadır. Yaz aylarında sentetik kumaşlardan elde edilen sütyen fiyatları gayet düşük oranlarda olurken pamuklu kumaştan elde edilen modeller daha yüksek oranlarda olmaktadır.

Sütyen Modelleri ve Fiyatları Birbirini Etkileri mi?

Sütyen modelleri ve fiyatları birbirinin tamamen takipçisi durumunda olan bir ikili olmaktadır. Çünkü güncel moda tasarımları olarak çokça kullanılan sütyen tipi kıyafetler aynı işlemi görmesi açısından sütyen fiyatları bu seviyede etkili bir şekilde artış göstermektedir.

Sütyen Çeşitleri ve Kullanım Maksatları Nelerdir?

Bu konuda yapılan seçimler bulunulan çevre ve duruma göre değişim göstermektedir. En başta yaş ve giyim tarzı sütyen çeşitleri konusunda yapılan seçimlerin en etkili unsuru olmaktadır. Askılı sütyen ve askısız sütyen çeşitleri kulanım amaçları giyilen kıyafetin durumuna göre değişim göstermektedir.

Destekli Sütyen Ne Amaçla Kullanılır?

Göğüslerde ilerleyen yaşların etkisi ile ortaya çıkan sarkmalara karşı dik bir görünüm elde etmekle için destekli sütyen kullanılmaktadır. Bunun yanında dik göğüs elde etmek için her yaşta kullanımı uygun olmaktadır.

Toparlayıcı Sütyen Ne İçin Kullanılır?

 Bunun için belirli bir yaş sınırı olmaksızın toparlayıcı sütyen kıyafet seçimi ile birlikte göğüslerin daha küçük ve dik görünüm kazanmasında etkili çözüm olmaktadır.

Dantelli Sütyen Göğüslerde İz Yapar mı?

Bu konuda cilt yapısına göre bazı kişilerde iz yaptığı görülürken dantelli sütyen izinin etkili ve kalıcı olmadığı ve sıkıntı yaratmadığı anlaşılmaktadır.

Sporcu Sütyeni Herkes Tarafından Kullanılır mı?

Spor esnasında göğüslerin hareketler etkisi ile sarkma oluşmaması için kullanılmaktadır. Fakat sporcu sütyeni fazla hareketli olan her bayan tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Emzirme Sütyeni Farkı Nedir?

Emzirme sütyeni çabuk açılabilen ve kapanabilen elastikiyeti diğer sütyen çeşitlerinden farklı yapıda olan bir ürün olmaktadır. Emzirme sütyeni genellikle emziren bayanlar ile hamileliği son evresinde olan bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

Toplam 443 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 .... 26 27 28
1 2 3 .... 26 27 28
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.