+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tayt Korse

Zaman zaman her kadın vücuduyla ilgili problem yaşayabilir. Özellikle daha az hareket edilen kış aylarında alınan birkaç kilo, aynadaki görüntünüzden mutsuz olmanıza neden olabilir ya da ödem nedeniyle bölgesel şişlikler can sıkabilir. Böyle durumlarda kısa vadede en etkili çözümü korseler sağlıyor. Diğer taraftan üst üste giyinmek, hareket özgürlüğünün kısıtlanması endişesi ve kullanım zorluğu gibi düşünceler bazı kadınları korse kullanmaktan alıkoyabiliyor. Size kat kat giyinmeden, sadece tek bir ürünle anında inceltici etkiyi hissedebileceğinizi söylesek… İnanması zor ama yeni nesil korse taytlar hem inceltiyor, hem sıkılaştırıyor hem de rahatlıkla dış giyim olarak kullanılabiliyor.  

Giy ve Çık, İnceliğin Keyfini Yaşa

Dünyanın en rahat giyim ürünlerinden biri olan taytı korse etkisiyle buluşturan korse taytlar, günlük dış giyim kombinlerinin bir parçası haline geliyor. Özel dokuma teknolojisi sayesinde iki bedene kadar incelten tayt korseler, yüksek belli tasarımları ile karın bölgesini toparlıyor ve beli daha ince gösteriyor. Kalçaları da sıkılaştıran tayt korseler sayesinde daha biçimli bir görüntüye sahip olurken, incelen ve form kazanan bacaklarınızın görüntüsü özgüveninizi yükseltiyor.    

Stilinizi Öne Çıkaran Tasarımları Keşfedin

Stilimon tayt korse koleksiyonundan seçeceğiniz her model, size ayna karşısında saatler harcamadan kolayca şık kombinler yapma özgürlüğü veriyor. Deri görünümlü modeller, gömlekler ve kazaklarla muhteşem bir uyum sağlıyor. Spor ayakkabı veya botla tamamlayacağınız bu kombin, bütün günü kurtarmaya yetiyor. Siyahın yanı sıra bordo, haki, lacivert gibi pastel renkleri tercih edebilir, kontrast tonlarla dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Sezon trendi çiçek ve kamuflaj desenli modeller ise renkli giyinmeyi seven kadınlar için şık bir alternatif…

Hayatınızı kolaylaştıracak kaliteli ve özgün tasarımlara sahip tayt korseleri Stilimon koleksiyonunda bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.