+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Çocuk İç Giyim

“Dünyadaki en kıymetli varlığınız nedir?” diye sorsak kuşkusuz birçok insan “çocuklarım ”şeklinde cevap verir. Onlar için her zaman en iyisini, en güzelini isteriz. Çocuk iç giyim ürünleri de onların sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.

Çocukluk dönemi, aynı zamanda oyun anlamına geldiği için günün büyük bölümünü hareketli geçiren çocukların terlemeleri kaçınılmazdır. Diğer taraftan doğru seçilmiş çocuk iç giyim ürünleri ile üşütmelerini engellemek çoğu zaman mümkündür. Mevsime uygun şekilde giydirilen, atlet ve termal içlik gibi ürünlerle vücut ısı dengesi korunarak aktivitelerini keyifle yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında doğal elyaflardan üretilen külot ve boxerlar ile cinsel organların hijyeni ve dış faktörlere karşı korunması sağlanmalıdır.

Küçük hanımlar ve küçük beyler için özel tasarlanan, kaliteli ve sevimli çocuk iç giyim ürünlerine en uygun fiyatlarla Stilimon’da ulaşabilir, bir tık’la sipariş verebilirsiniz. 

Çocuk İç Giyim Çeşitleri

Hem kız hem de erkek çocuklar için atlet, külot, boxer, atlet takım, termal içlik gibi ürünlerin yer aldığı çocuk iç giyim ürünlerinde ağırlıklı olarak pamuk, viskon ve modal gibi doğal elyaflar kullanılıyor.  Siz de seçim yaparken alacağınız çocuk iç giyim ürünlerinin %100 doğal elyaflardan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hem hijyeni sağlayabilir hem de alerji riskini en aza indirebilirsiniz.

Tasarımlarda her ne kadar beyaz renk ağırlığını korusa da son dönemde sevimli karakter baskıları taşıyan modelleri ve pastel renkleri bulmak da mümkün…  

Çocuk iç giyim ürünleri seçilirken kalıplara da dikkat etmek önemlidir. Sadece çok şık görünüyor diye çok dar ve hareket özgürlüğünü kısıtlayan ürünlerden kaçınmalısınız. Çocuğun boyuna, kilosuna ve yaşına uygun kıyafetler giymeleri, sağlıklı gelişimlerinde rol oynar. Kilo-boy değişimi takip edilerek, düzenli aralıklarla iç çamaşırları da yenilenmelidir.

Çocuk giyiminde 2. el olarak tabir edilen,  yakın çevreden başka bir çocuğa küçük gelen kıyafetlerin kullanımı çok yaygın olsa da sağlık açısından başka bir çocuk tarafından kullanılmış iç giyim ürünlerini kendi çocuğunuza giydirmeyin. Çocuğunuz için her zaman yeni ve kumaş içeriğinin belirtildiği, güvenilir markaları tercih edin.    

Çocuk İç Giyimde Fiyat Aralıkları

Birçok markada, çeşitli renk, desen ve bedende yüzlerce seçeneğin bulunduğu çocuk iç giyim kategorimizde, kaliteli ve bütçenize uygun alternatifler bulabilirsiniz. Modele ve markaya göre değişen fiyatlar bulunmakla birlikte atletler 8,40TL’den, külotlar 7,50TL’den, atlet takımlar 15,90TL’den ve termal içlikler 17,90TL’den başlayan fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır.

 

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.