+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Çocuk İç Giyim

“Dünyadaki en kıymetli varlığınız nedir?” diye sorsak kuşkusuz birçok insan çocuklarım ”şeklinde cevap verir. Onlar için her zaman en iyisini, en güzelini isteriz. Çocuk iç giyim ürünleri de onların sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.

 

Çocukluk dönemi, aynı zamanda oyun anlamına geldiği için günün büyük bölümünü hareketli geçiren çocukların terlemeleri kaçınılmazdır. Diğer taraftan doğru seçilmiş çocuk iç çamaşırı ürünleri ile üşütmelerini engellemek çoğu zaman mümkündür. Mevsime uygun şekilde giydirilen, atlet ve termal içlik gibi ürünlerle vücut ısı dengesi korunarak aktivitelerini keyifle yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında doğal elyaflardan üretilen külot ve boxerlar ile genital organların hijyeni ve dış faktörlere karşı korunması sağlanmalıdır.

 

Küçük hanımlar ve beyler için özel tasarlanan, kaliteli ve sevimli çocuk iç giyim ürünlerine en uygun fiyatlarla Stilimon’da ulaşabilir, bir tık ile sipariş verebilirsiniz.

 

Doğal Elyaflardan Gelen Hijyen

Hem kız hem de erkek çocuklar için atlet, külot, boxer, atlet takım, termal içlik gibi ürünlerin yer aldığı çocuk iç giyim ürünlerinde ağırlıklı olarak pamuk, viskon ve modal gibi doğal materyaller kullanılıyor. Siz de seçim yaparken alacağınız çocuk iç çamaşırı ürünlerinin %100 doğal elyaflardan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hem hijyeni sağlayabilir hem de alerji riskini en aza indirebilirsiniz.

 

Tasarımlarda her ne kadar beyaz renk ağırlığını korusa da son dönemde sevimli karakter baskıları taşıyan modelleri ve pastel renkleri bulmak da mümkün… Kız çocuk iç çamaşırlarında minimal dantel işlemeler, parlak taş baskılar ve sevimli karakterlere eşlik eden pembe ve pudra tonlarında atlet külot takımları ve pijama takımları yer alıyor. Erkek çocuk iç çamaşırı ürünlerinde ise mavi ve lacivert renkler en sevilen çizgi film karakterleri ile buluşuyor.

 

Kız çocuk iç çamaşırları arasında yer alan çıtçıtlı bodyler sayesinde çocuğunuzun belinin açılmasını engelleyerek üşütmesinin önüne geçebilirsiniz. Kız çocuklarının ergenlik dönemi başında kullanabilecekleri ince askılı yarım atlet modelleri ise gelişmekte olan vücutları için uygun bir iç çamaşırı seçimi yapmanıza yardımcı olacak.

 

Hem erkek hem de kız çocukları için tasarlanan alt ve üst termal içlikler sayesinde soğuk kış şartlarının olumsuz etkilerini bertaraf edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz açık havada vakit geçirdiği zamanlarda çok daha huzurlu hissedebilirsiniz. 

 

Çocuklarınız İçin En Doğru Seçimi Yapın

Çocuk iç giyim ürünleri seçilirken kalıplara da dikkat etmek önemlidir. Sadece şık görünüyor diye çok dar ve hareket özgürlüğünü kısıtlayan ürünlerden kaçınmalısınız. Çocukların, boyuna, kilosuna ve yaşına uygun kıyafetler giymeleri, sağlıklı gelişimlerinde rol oynar. Kilo-boy değişimi takip edilerek, düzenli aralıklarla iç çamaşırları da yenilenmelidir.

 

Çocuk giyiminde 2. el olarak tabir edilen, yakın çevreden başka bir çocuğa küçük gelen kıyafetlerin kullanımı çok yaygındır ancak bu durum iç giyim ürünleri için hijyenik bir durum değildir. Sağlık açısından başka bir çocuk tarafından kullanılmış iç giyim ürünlerini kendi çocuğunuza giydirmemelisiniz. Çocuğunuz için her zaman yeni ve kumaş içeriğinin belirtildiği, güvenilir markaları tercih etmelisiniz.

Toplam 49 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.