+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Protez Sütyen  

Kadınların en çok karşılaştığı sağlık problemlerinden biri olan meme kanseri, tedavisi olan ve erken dönemde ameliyatla iyi sonuçlar alınabilen bir rahatsızlıktır. Mastektomi adı verilen bir operasyonla genellikle göğüsün tamamı alınır. Göğüsler bir kadın için kadınlığını temsil eden önemli uzuvlarından biridir. Göğüsün alınması, psikolojik olarak ciddi sorunlara neden olabilir. Bu nedenle eğer uygunsa ilerleyen zamanda estetik operasyonla protez uygulaması yapılabiliyor. Diğer taraftan estetik operasyon için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor. Bazı durumlarda ise göğsü alınan kişi, estetik operasyona uygun olmayabiliyor. Bu tür durumlarda iç giyim firmaları, protez göğüs ve protez sütyen modelleri ile bu zor süreci yaşayan kadınların yanında oluyor.

Protez Sütyen Nedir?

Göğsü alınan kadınlar için özel olarak tasarlanan protez sütyenler, kap bölümünde cepler olan ve bu ceplere protez göğüsün yerleştirilebildiği özel bir iç giyim ürünüdür. Kolay kullanım için önden fermuarlı veya klipsli olarak tasarlanan bu modeller, doğru bedende seçildiğinde doğal bir görünüm sağlar. Hem dengeyi sağlamak hem de sırt sağlığını sağlamak amacıyla kalın askılı ve geniş kanatlı olarak tasarlanan protez sütyenler, protez göğüs ile birlikte kullanıldığında hem fiziksel hem de psikolojik olarak olumlu katkı sağlıyor. Bu süreç içerisinde potez sütyen kullananlar, hem fiziksel hem de psikolojik olarak olmulu etkilenmektedir.   

Protez Göğüs Nedir?

Ameliyat sonrasında protez sütyenlerle birlikte kullanılmak üzere tasarlanan silikon ya da süngerden üretilen ürünlerdir. Doğru ölçüde kullanıldığında doğal görünüm sağlarlar.               

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.