+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Tayt

Tayt, kadınlar için rahatlığı temsil eden kıyafet türlerinden biridir. Bu yüzden son zamanlarda bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Birçok tayt modelleri vardır. 

Tayt Modelleri 

Sporcu taytlar, hamile taytları, tül taytlar, deri taytlar, kot taytlar gibi taytlar çeşitlendirilebilir. Bu tür taytlar ile birçok rahat ve şık kombinler sağlamak mümkündür. Tayt fiyatları alınacak yere göre değişiklik göstermektedir. Tayt çeşitleri günümüzde internet aracılığıyla temin edilebilmektedir. 

Tayt Çeşitleri

Tayt çeşitlerinin neredeyse hepsinin rahat kesimde üretildiğini söylemek mümkündür. Rahat kesimde olan taytların, aynı zamanda şık olduğu kesindir. 

Tayt Fiyatları

Tayt fiyatları genel olarak 15-20 liradan başlayıp modele ve şekle göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Sporcu Taytı ve Sporcu Tayt Fiyatları

Sporcu taytı, kadınların spor yaparken genellikle gri tonlarında giyilen tayt türüne denmektedir. Taytların bacaklara yapışan bir kesim olmasından dolayı eşofmandan daha rahat olduğunu söylemek mümkündür. Sporcu tay fiyatları genel olarak 20 liradan başlayıp modele, şekle ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Hamile Tayt ve Hamile Tayt Fiyatları

Hamile taytları ise; hamile olan bayanların göbek kısmının geniş olarak üretildiği tayt türlerine denmektedir. Hamile taytı bayanların hamileliklerini daha rahat geçirebilmesi için üretilen bir üründür. Hamile tay fiyatları kaliteye ve modele göre değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak 30 liradan başlamakta olan bu fiyatlar artış gösterebilir. 

Tül Tayt Modelleri

Tül tayt modelleri ise; tayt üzerinde basit aralıklar ile yerleştirilmiş tül detayları ile üretilir. Genel olarak kadınlar tarafından gün içerisinde kullanmaktadır. Tül tayt fiyatları genel olarak 30 liradan başlayıp artış göstermektedir. Tül tayt fiyatları indirimler ile uygun olarak alınabilir.
 
Deri tayt ise; bilinen deri kumaşından üretilen tayt çeşididir. Deri tayt modeli ile şık kombinler yapmak mümkündür. Deri tayt modelleri çok fazla bulunmamakla beraber birkaç model bulunabilir. Birkaç deri tayt modelleri sayacak olursak bunlar; sade, desenli gibi taytlardır. Deri tayt fiyatları nedir? Sorusuna çok pahalı değildir cevabını vermek doğru olacaktır. Deri tayt fiyatları 40 liradan başlayıp artmaktadır. Kaliteli ürünleri ise indirimde almak mümkündür. 
 
Kot tayt; kot pantolon tarzına benzetilmiş taytlardır. Bu tür taytlar gün içinde pantolon yerine kullanılabilir. Kot tayt ile gündelik şıklık yaratmak kesindir. Kot tayt modelleri çarşı veya avm gibi yerlerde kadın giyimcilerde bulunabilir. Kot tayt modelleri; açık, koyu gibi renklerle çeşitlendirilebilir. Kot tayt fiyatları çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Bu fiyatlar farklılık gösterebilir. Kot tayt fiyatları genel olarak 30-40 lira değişiklik göstermekte ve artmaktadır. 

Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.