+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Dekolte Sütyen

Kadınlar her zaman güzel görünmeyi ve çekici hissetmeyi ister. Bazen kullandığınız sütyenler, estetik görüntünüze gölge düşürülebilir. Özellikle dekolteli kıyafetlerde sütyeninizin görünmesi canınızı sıkabilir. Ancak bu durum çözümsüz değil! Dekolte sütyen modelleri ile artık çok daha özgürsünüz. Stilimon’un omuz ve sırt dekolteli kıyafetlerle birlikte kullanabileceğiniz ve kendinizi çok rahat hissedeceğiniz dekolte sütyen modelleri sizi bekliyor.

Dekolte Sütyeni Nedir?

Kendinden yapışkan özelliği ile sadece göğüs kısmını kapatarak sırtı ve omuzları açıkta bırakan dekolte sütyenler, keyifli ve konforlu bir kullanım sunan modellerdir. Özel tasarımları ile göğüsleri kaldırıcı etkiye sahip olan dekolte sütyenler sağladıkları avantajlar nedeniyle mucize sütyen olarak da adlandırılıyor. Bazı modellerde şeffaf askılar ile görünürlük en düşük düzeye indirilirken, birçok modelde özel silikon destekler sayesinde tene tutunma sağlanarak, en cesur dekoltede bile muhteşem bir görünüm yakalanabilir. Özellikle sırt dekolteli elbise için sütyen ihtiyacı duyduğunuzda iç çamaşırı çekmenizde yer alan bu modeller ile çok rahat edeceksiniz. 

Sınırları Ortadan Kaldırın! Sırt Dekolteli Kıyafetlerinize Yer Açın

Sadece özel bir davette giyeceğiniz abiye için değil, yaz aylarında çok sevilen sırt dekoltesi için sütyen ihtiyacınız olduğu zaman dekolte sütyen modelleri en büyük yardımcınız olacak. Artık askılar, elbisenizin arkasından görünen kopçalar canınızı sıkmasın. Bedeninize tam uyum sağlayacak ve teninizin bir parçası gibi hissedeceğiniz dekolte sütyen modelleri ile en cesur kıyafetlerde bile muhteşem görüneceksiniz. Göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız Stilimon koleksiyonunda sizin için de ideal çözümler var. Destekli dekolte sütyen modelleri yumuşak kapları ve cilde dost şeffaf bantları ile göğüslerinize dik ve hacimli bir görünüm kazandırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.