+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kadın Gecelik 

Kadınlar kendilerini yatakta da güzel görmek ister. Özellikle partnerlerine karşı daha hoş görünmek için farklı gecelik modelleri tercih ederler. Sevimlisinden, rahatına; sateninden seksi modeline kadar pek çok kadın gecelik modelleri mevcuttur. 

Kadın Gecelik Çeşitleri

Kadınlar eğer yatakta yalnız ise daha çok rahat edebilecekleri gecelik modelleri seçmektedir. Kadınların seçebilecekleri çok fazla kadın gecelik çeşitleri vardır. Rahatlığına önem bveren kadınlar kısa gecelik modellerini tercih edebilirler. Gece yatarken kısa olan gecelik, kadını daha rahat ettirmektedir. Kadınlar içlerinde taşıdıkları çocuksu yanı bu sayede ortaya çıkarırlar. Ayrıca kadınlar loğusalık dönemlerinde de rahat geceliği tercih ederler. Yeni doğum yapmış kadınlar uzun, geniş ve rahat olan gecelikleri giymek ister. Bu tarz loğusalık gecelikleri; hem sürekli gelen misafirlerin yanında giymek için idealdir hem de bebekleriyle ilgilenirken bu Kadın gecelik içerisinde daha rahat edeceklerdir. Eğer kadınlar partnerine güzel görünmek çabasında ve onu etkilemek istiyor ise de saten gecelik veya seksi gecelik tercih etmektedir. 

Saten Gecelik

Kadınların ve erkeklerin her zaman favorisi saten gecelik olmuştur. Kırmızı renkteki saten gecelik, cezbedici özelliğiyle çeyiz setlerinin vazgeçilmez parçası olmuştur. Kırmızı renginin yanı sıra beyaz renginin masumiyeti de evlilik hazırlığındaki bireylerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Klasik renklerin yanı sıra leopar, fuşya sarı gibi renklerle de gecenizi renklendirebilirsiniz.

Kadın Gecelik Fiyatları

 Birbirinden farklı modelleri bir arada tutan Stilimon , fiyatlar konusunda da en uygun düzeyde kalmayı başarabiliyor. Her modeli ile kalitesinden söz ettiren Anıl, Kom, Nbb, Gallipoli gibi markalardan; sıradışı tasarımlarıyla sizi şaşırtacak Merry See, Sistina gibi markalara kadar en ucuz fiyatları sizlere sunuyor. En ucuz ve kaliteli modelleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Doğru Seçilmiş Uyku Giyim ile Sağlıklı Geceler

Günün en az 8 saatini uyuyarak geçiren insanoğlu için, gece uykusu ve dinlenmesi oldukça önem taşır. Sağlıklı ve konforlu bir uyku ise doğal ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş uyku giyim ile mümkündür.

Günün 16 saate yakınını gündelik hayatın koşturması içerisinde kalmış insanlar, geceleri yataklarına uzandıklarında günün verdiği stres ve yorgunluktan arınmak, kaliteli uyku eşliğinde sağlıklı bir gece geçirmek isterler. Bunu sağlamanın başlıca yollarından biri öncelikli olarak, yatarken uyku kalitesini düşürmeyecek konforda pijama seçimi yapmaktır. Yatarken giyilen pijamaların kumaşlarının özellikle pamuklu ve yumuşak dokunmuş kumaşlardan olmasına dikkat etmek gerekir. Uyku sırasında vücudu sıkmayacak biçimde dikilmiş ve cildin nefes almasını sağlayacak dokuda olmasına özen gösterilmelidir.

Mevsime Göre Uyku Giyim Seçimi

Uykuya dalabilmek için vücudun ısısı çok önemlidir, çünkü vücut uyku halinde belli bir ısıya kendini ayarlar ve öyle uyku durumuna geçer. Kaliteli bir uyku içinse, gerekli konforun sağlanması şarttır. Bu sebeple uyku giyim tercihi doğru yapılmalıdır. Kendi alışkanlıklarını ve vücudunu tanıyan bir insan, kendisine uyacak pijama seçimini belirtilen bilgiler ışında doğru doğru biçimde yapabilir. Ayrıca, mevsimine göre pijama seçiminde bulunmak gerekir. Kaliteli bir uyku için doğru pijama seçimi büyük önem taşır. Yazlık, kışlık ve baharlık olarak tasarlanan pijama takımları, kapri ve şortlu takımlar uygun mevsime göre giyilmelidir. Siz de kendinize en uygun gecelik modelini seçebilir, kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.