+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3

Kadın Paçalı ve Boxer Korse

Korse denilince ilk akla gelen paçalı korseler ya da modern adıyla kadın boxer korseler, basen ve üst bacaklardaki fazlalıkları toparlamada etkili ve en çok kullanılan modellerin başında geliyor.  Elbise, etek ve pantolonlarla rahatlıkla kullanılabilen kadın boxer korseler, basenlerde toparlanma ve sıkılaşma sağlarken bacakların da daha ince görünmesine yardımcı olarak kıyafetlerinizin üzerinizde çok daha düzgün görünmesini sağlıyor. Gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha ince kumaşlardan üretilebilen kadın boxer korseler bu sayede kıyafetlerin altında belli olmuyor, iz yapmıyor. Siz de kendinize uygun boxer korse modelini sitemizde bulabilir, 2 bedene kadar daha ince bir görünüm elde edebilirsiniz.       

Kadın Paçalı Boxer Korse Çeşitleri 

Çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak kadın boxer korse modellerinde de birçok farklı çeşit karşımıza çıkıyor.  Kimi modeller, ultra yüksek belli tasarımlarıyla,  basen, kalça şekillendirmenin yanı sıra bel ve göbek bölgesinin de  toparlanmasını sağlıyor. Paça boyları ise tüketicilerin tüm beklentilerine karşılık verecek şekilde uzun, kısa ya da orta boyda olabiliyor. Tek kat kadın boxer korseler, hafif bir toparlanma sağlarken, çift kat boxer korseler 2 bedene kadar varan incelme sağlıyor.        

Kadın Boxer Korse Fiyatları 

Anında etkiyi fark edeceğiniz, 2 bedene kadar incelme sağlayan, kalça şekillendiren, bacak incelten ve sıkılaştırıcı kadın boxer modelleri 29,99TL'den başlayan  fiyatlar, 9 taksit,  kapıda ödeme ve İstanbul içi aynı gün teslimat avantajıyla Stilimon'da sizi bekliyor.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.