+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Erkek Korse

Bölgesel fazlalıklarınız kıyafetlerinizin üstünüzde istediğiniz gibi durmamasına yol açıyorsa siz de erkekler için özel olarak üretilen korse modellerini deneyebilirsiniz.  Tekstil sektörü artık yalnızca kadınlar için değil daha fit ve ince görünmek  isteyen erkekler için de çeşitli korse modelleri üretiyor. Özel örme teknikleri kullanılarak fazlalıkların olduğu bölgelere basınç uygulayan erkek korseler ile daha zayıf bir görünüm mümkün oluyor.  Erkek korseler özellikle göbek ve bel bölgesindeki fazlalıkların toparlanması ve kıyafetlerin daha estetik durmasını sağlayarak özgüveninize katkı sağlıyor.  İhtiyacınıza uygun kaliteli ve uygun fiyatlı erkek korse modelleri Stilimon’da...

Erkek Atlet Korse ve Bel Korse Modelleri

Erkek korse modellerinde erkeklerin en sık sorun yaşadığı bel ve göbek  bölgesine özel ürünler dikkat çekiyor. Bunlar arasında erkek bel korsesi, erkek atlet korse, ultra yüksek belli boxer korse modelleri öne çıkıyor.  Atlet korseler hem iç giyim hem de korse vazifesi gördüğü için oldukça fonksiyonel ürünler... Bel korseleri ise 2 bedene kadar daha ince bir görünüm sağlayarak özellikle dar kalıplı T-shirt ve gömleklerin üzerinizde çok daha düzgün görünmesine yardımcı oluyor. Renklerde ise siyah, beyaz ve ten gibi klasik iç giyim renklerinin ağırlığını görmek mümkün.

Erkek Korse Fiyatları

İhtiyacınıza uygun erkek korse modellerini bulabileceğiniz sitemizde erkek atlet korse modelleri 42.99TL'den, erkek bel korse modelleri 74.50TL'den, erkek boxer korse modelleri 47.99TL'den başlayan fiyatlarla beğeninize sunuluyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.