+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Gelin Çeyiz Setleri

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber düğün sezonu da hareketlenmeye başlıyor. O muhteşem güne adım adım yaklaşırken, gelin ve damat adayları için de çeyiz alışverişi için tatlı bir telaş başlıyor. Gerek nişan bohçası, gerekse gelin sandığı için alınacaklar uzayıp giderken, gelin çeyiz listesinde yer alan ürünlerin neler olması gerektiği ve nereden temin edileceği konusu eşlerin kafasını kurcalıyor. İşte bu noktada online alışveriş, özellikle zamanı dar olan gelin ve damat adayları için hem kaliteli hem de hesaplı seçenekler bulmalarını sağlayan kurtarıcı oluyor.  

 

Gelin Çeyiz Bohçasında Neler Olmalı?

Gelinin çeyize koyacağı gecelik ve diğer malzemeler aslında genellikler nişan bohçası için hazırlanıyor. Bunun içinde, gelin adayı içim parfüm, makyaj malzemesi, havlu gibi kişisel bakım ürünleri yanında, iç giyim ürünleri ve gelinler için özel olarak tasarlanan gecelik sabahlık setleri bulunuyor. Çoğunlukla saten ve benzeri kumaşların dantel ve güpürle süslendiği bu setler, masumiyeti ve çekiciliği bir arada yansıtan tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Penye kumaşları tercih eden gelin adayları için ise pamuklu kumaşlarla hazırlanmış gelin çeyiz setlerini bulmak da mümkün. Tüm uyku giyim ihtiyaçlarını bir arada sunan altılı takım modellerde ise gecelik, sabahlık, pijama takımı ve şortlu pijama takımı bulunuyor.    

 

Gelin Sandığı Terliksiz Olmaz

Bohça için alınan gecelik veya pijama takımını tamamlayacak olan çeyiz terliği olmadan hazırlığınız tamamlanmış sayılmaz. Çeyiz terliği, normal ev terliklerine göre çok daha gösterişli modellerdir. Çoğunlukla topuklu ve tüylü modeller akla gelse de son dönemde çok daha özgün ve modern tasarımlar da bu alanda yerini aldı. Günlük olarak da rahat bir şekilde kullanılabilecek, topuksuz, dolgu topuklu ya da babet şeklinde ve daha minimal detaylar içeren çeyiz terliği modelleri sadeliği tercih eden gelin adaylarının tercihi oluyor. Beyaz, ekru ve tozpembe alternatiflerin yanı sıra siyah, bordo gibi sıra dışı renklerde alternatifler bulmak mümkün.

 

Evlilik Heyecanı Yaşayan Her Gelin Adayının Hayali Çeyiz Setleri

Çeyiz seti parçaları genellikle rahat ve konforu bir arada sunacak biçimde tasarlanıyor. Setler sıkça kullanımda ihtiyaç duyulacak iç giyim parçalarının bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor. Set parçaları genellikle, gecelik, sabahlık, uzun veya kısa kollu alt-üst pijama takımları ile yine dantel detaylı şortlu takımlardan bir araya getiriliyor. Düğün öncesi telaş sırasında gelin adaylarını kendilerine uygun iç giyim ürünlerini tek tek arama ve zaman harcama derdinden kurtarıyor. Setler içerisinde yer alan iç giyim parçaları ağırlıklı olarak penye, saten, viskon gibi kumaşlardan dikiliyor. Set içerisindeki gelin çeyiz parçaları en çok tercih edilen dantel detaylar ile zenginleştirilmiş modellerden oluşuyor ve gelin adaylarını memnun ediyor. Sen de bu heyecanı yaşamak istiyorsan buraya tıklayarak en sevilen gelin çeyiz modellerine ulaşabilirsin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.