+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Gelin  ve Çeyiz

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber düğün sezonu da yavaş yavaş hareketlenmeye başlar. Düğün ve nişan için yapılan alışverişlerde çeyizlik alışveriş daha fazla ilgi çekici olmaktadır. Peki, özellikle düğün öncesi yapılan nişan alışverişinde tercih edilen ürünler nelerdir bu konu hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır.

Çeyiz Alışverişi

Gelinin çeyize koyacağı gecelik ve diğer malzemeler nişan bohçasında yer alan eşyalardır. Özellikle sabahlık setleri ve çeyiz gecelikleri itina ile seçilir. Tercih edilen sabahlık setleri gelinin çeyizinde yer alması gereken kıyafetlerdendir. Bunun yanı sıra çeyiz gecelikleri de dikkat çekmektedir. Dantelli ya da sade modellerin yer aldığı çeyiz bohçası farklı kıyafet ve eşyalar ile çeşitlendirilmektedir. Gelin pijama takımları ve çeyiz pijama takımları setler halinde satın alınabilmektedir. Kullanımı kolay ve gelinin rahat etmesi için gelin pijama takımları pamuklu kumaştan seçilerek tercih edilmektedir. Çeyiz pijama takımları daha çok saten kumaştan olmaktadır. 
 
Uygun çeyiz gecelik fiyatları genellikle bu tarz malzemeleri satan yerlerden temin edilir. Ayrıca çeyizlik pijama fiyatları hakkında da aynı yerlerden bilgi alınabilir. Hem şık hem de uygun fiyatlı olması bütçeye uygun çeyiz gecelik fiyatları ve çeyizlik pijama fiyatları bulunmasına yardımcı olacaktır. Gelin altılı takım olarak bulunabilecek bu malzemeler kolaylıkla tek bir yerden satın alınabilir.

Çeyiz Terliği ve Fiyat

Çeyiz içerisinde yer alan sabahlık, pijama, gecelik ve çeyiz terliği aynı renk ve modelle gelinlerin tercihine göre belirlenmektedir. Çeyiz terliği genellikle beyaz ya da tozpembe olarak seçilir. Eskiden üzeri tüylü terlikler moda iken son dönemlerde farklı modellerde dikkat çekici olmaktadır. Çeyiz terlik fiyatları terlik üzerinde kullanılan malzemelere göre belirlenmektedir. Çeyiz terlik fiyatları gelinin kullanacağı modele göre farklılık gösterse de uygun fiyatlı alışveriş yapmak bütçeyi zorlamayacaktır. Bunun için setlerin tercih edilmesi alışverişi de kolaylaştıracaktır.
 
Gelin altılı takım içerisinde yer alan tüm malzemeler set halinde satılarak bütün bir şekilde alınabilir. Parça parça alışveriş yapmaktansa set halinde almak daha uyguna mal olacaktır. Çeyiz alışverişi oldukça heyecanlı ve bir o kadar da zahmetli bir süreçtir. Düğün öncesi yapılan alışverişler gelinin beğenisine uygun şekilde yapılarak çeyize konmalıdır.

Evlilik Heyecanı Yaşayan Her Gelin Adayının Hayali Çeyiz Setleri

Düğün öncesi hazırlıkların yoğun telaşı ile koşturan gelin adaylarının, özel geceleri için çeyizlerinde yer verdikleri iç giyim tercihleri de oldukça özel ve seçkin markaların tasarımlarından oluşuyor.

Çeyiz setleri, çeşitli iç giyim parçalarını bir arada bulunduracak biçimde özel olarak hazırlanıyor. Dantellerle zenginleştirilmiş ve özellikle iç giyime uygun biçimde hijyen sağlayan kaliteli kumaşlardan dikilmiş parçalar setlerde yer alıyor. Farklı iç giyim parçalarının bir arada satışa sunulması gelin adaylarının ilgi ve beğenisini topluyor. Setlerde yer alan ürünler, seçkin ve tanınmış markaların o yılın trendlerine uygun olarak hazırlanmış son moda tasarım modellerini barındırıyor.

Çeyiz Setleri Ürün Seçenekleri

Çeyiz seti parçaları genellikle rahat ve konforu bir arada sunacak biçimde tasarlanıyor. Setler sıkça kullanımda ihtiyaç duyulacak iç giyim parçalarının bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor. Set parçaları genellikle, gecelik, sabahlık, uzun veya kısa kollu alt-üst pijama takımları ile yine dantel detaylı şortlu takımlardan bir araya getiriliyor. Düğün öncesi telaş sırasında gelin adaylarını kendilerine uygun iç giyim ürünlerini tek tek arama ve zaman harcama derdinden kurtarıyor. Setler içerisinde yer alan iç giyim parçaları ağırlıklı olarak penye, saten, viskon gibi kumaşlardan dikiliyor. Set içerisindeki iç giyim parçaları en çok tercih edilen dantel detaylar ile zenginleştirilmiş modellerden oluşuyor ve gelin adaylarını memnun ediyor.

Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.