+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4

Hamile ve Lohusa

Bir kadın için anne olmak en güzel şey ancak gebe olan kadınların en önemli giyim ihtiyaçları doğum sonrasında farklılık gösterecektir. Doğum yapmış olan bir annenin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmış lohusa kıyafetleri anneyi çok rahat ettirecek şekilde dikilmiş olduğundan kullanımı son derece önemlidir. Bu özel ve yoğun dönemde hem maksimum konforu sağlamak hem de bebeğinizin beslenme ve bakımını kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlayacak lohusa gecelik ve pijama modelleri ile son derece rahat hissedeceksiniz.    

Lohusa İç Giyim

Doğum sonrası lohusa gecelik sabahlık giyerek hem siz rahat edersiniz hem de lohusa gecelik sabahlık sayesinde bebeğinizi kolaylıkla emzirebilirsiniz. Stilimon hamile lohusa koleksiyonunda birbirinden şık lohusa pijama takım seti gecelik modellerini bir arada bulabilir, çok uygun fiyatlar ve kapıda ödeme imkanıyla bütçenizi yormadan hemen sahip olabilirsiniz.
 

İlk 6 Ay Anne Sütü

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan en önemli şey annesinin şevkati ve sütüdür. İlk 6 ay bebeğiniz ne zaman isterse beslemeniz gerektiği için emzirme işlemini kolaylaştıran atlet ve sütyen modelleri hayatınızı kolaylaştıracaktır. Üstten açılan tasarımları ile dilediğiniz her an bebeğinizi beslemenize olanak tanıyan emzirme atletleri ve emzirme sütyenleri, pamuklu dokuları ile hem sizin hem de bebeğinizin hassas cildini korur.   Emzirme sütyenleri, sütyeninizi çıkarmaya gerek olmadan üst kısımdan açılıp bebeğinizi emzirmenize yardımcı olur. Emzireme sütyeni alırkern nelere dikkat etmeliyim diyorsanız, cevabınız burda! Bebeğiniz acıktığında onu daha fazla bekletmemek için pratiklik, bebeğinizin yanı sıra sizin de sağlığınızı korumak amacıyla rahatlık ve kalite... Aradığınız bütün özellikleri, tavsiye edilen modelleriyle beraber Stilimon' da hamile lohusa kategorisinde sizi bekliyor! 
 

Anne Adayları Hamile İç Giyim Seçimini Nasıl Yapmalı?

Anne adaylarının enfeksiyonlara ve mikroplara karşı en açık olduğu dönem hamilelik dönemleridir. Bu dönemde hamile iç giyim seçiminde bulunurken, her zamankinden çok daha özenli olunması gerekir. Anne adaylarının hamilelik dönemlerinde özellikle rahat ve nefes alan yapıyı sunan doğal, pamuklu ve nefes alan kumaşlardan üretilen iç çamaşırı seçiminde bulunmaları şarttır. İç giyim tercihlerinde bedensel değişimler yaşanacağı göz önünde bulundurularak, vücudu sıkmayan, daha bol ve hafif hissettiren doğal kumaşlardan üretilmiş seçimler yapılmasına özen gösterilmelidir. Annenin konforu, bebeğin konforudur. Bu yüzden anne kullandığı hamile iç giyiminde iki kişilik seçimler yapmaya özen göstermelidir. Hamile külodu kullananların önerdiği bütün modelleri Stilimon' da bulabilirsiniz!

Hamile İç Giyim Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özellikle bel ve karın bölgesini sıkmayan gecelik veya pijamalar tercih edilmelidir. Kullanılacak sutyen, külot ve atletler kesinlikle sentetik kumaşlardan olmamalıdır. Anne adayını ve bebeği sıkabilecek, darlık hissi verecek doğal olmayan kumaşlardan üretilmiş ürünler, böylesi hassas dönemde hem anne hem de bebek için sıkıntılı durumlara sebep olabilirler. Daha çok teri emecek ve vücudu normal beden ısısında tutabilecek ürünler tercih edilmelidir. Mevsimsel özelliklere göre doğal kumaşlardan ve yumuşak dokulu üretilmiş hava aldıran ürünler, hem anne adayını hem de bebeği hamilelik sürecinde rahat etmesine destek olacaktır. Hamilelik sonrası lohusalık döneminde de anne adayları aynı iç giyim ürünlerini rahatlıkla kullanmaya devam edebilirler. Siz de çok tercih edilen hamile lohusa modellerini incelemek için hemen tıklayın bebğiniz de siz de mutlu olun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.