+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Hamile ve Lohusa

Bir kadın için anne olmak en güzel şey ancak gebe olan hanımların en önemli giyim ihtiyaçları doğum sonrasında farklılık gösterecektir. Doğum yapmış olan bir annenin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmış lohusa kıyafetleri anneyi çok rahat ettirecek şekilde dikilmiş olduğundan kullanımı son derece önemlidir. Doğum yapmış olan bir annenin ayak rahatlığı için tasarlanmış lohusa terliği çok uygun fiyatlı ve kaliteli olarak internetten kolaylıkla satın alınabilmektedir. En şık ve en güzel model, ayağınızı rahat ettirecek kalitede lohusa terliği alarak kendinizi rahat ettirebilirsiniz. 

Lohusa Terlik Fiyatları

Doğum sonrası annelerin ayaklarının en mükemmel şekilde rahat ettirilmesi için tasarlanmış olan ve her zevke uygun lohusa terlik çeşitleri mevcuttur. Doğum sonrası lohusa terliği kullanmak sağlığınıza ciddi katkı sağlayacak ve ayaklarınızı rahat ettirecektir. Doğum sonrası annelerin ayakları çok hassaslaşır bu nedenle ihtiyaca uygun lohusa terlik çeşitleri arasından her zevke uygun olan terliği seçmek ve kullanmak yararlıdır. Bütçe dostu birbirinden kaliteli lohusa terlik fiyatları hem cebinizi rahat ettirir hem de ayaklarınızı. İnanamayacağınız kalitede satın alabileceğiniz uygun lohusa terlik fiyatları ile satın aldığınız terlikler sayesinde anneliğin tadı bir başka çıkar.

Korseli Emzirme Atleti 

Yeni doğum yapmış olan annelerin en önemli ihtiyaçları arasında korseli emzirme atleti gelmektedir. Korseli emzirme atleti doğum sonrası vücudunuzu toparlamada yardımcı olur. Doğum sonrası emzirme atleti ile bebeğinizi rahat rahat emzirebilir ve aynı zamanda emzirme atleti sayesinde vücudunuzu da rahat eder.

Hamile Külot ve Hamile Tayt Fiyatları

Hamilelik döneminde rahat giyim önemlidir. Hamilelik süreci boyunca rahat etmenizi sağlayacak nitelikteki hamile külot fiyatları bütçenize son derece uygundur. İstediğiniz kalitede hamile külotlarını kolaylıkla uygun fiyatlı olarak satın alabilmeniz mümkündür. Bütçenize uygun hamile külot fiyatları ile hamileliğiniz boyunca rahat edeceğiniz iç giyim ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hamilelik döneminde rahatlıkla giyebileceğiniz hamile tayt fiyatları ile bütçenizi rahat ettirirken bedeninizi de rahat ettirebilirsiniz.
 
Ucuz hamile tayt fiyatları sayesinde hamilelik döneminiz boyunca rahat ve şık giyinebilirsiniz. Hamileliğiniz boyunca organik hamile atleti gibi sağlıklı iç giyim ürünlerini tercih etmek faydalıdır. Çünkü organik hamile atleti siz ve karnınızdaki bebek için sağlık sorunu teşkil edecek bir yapı barındırmaz. Hamilelik dönemi boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz toparlayıcı hamile külot ürünleri de bulunmaktadır. Hamileliğinizde güvenle giyebileceğiniz toparlayıcı hamile külot ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Lohusa İç Giyim

Doğum sonrası lohusa gecelik giyerek hem siz rahat edersiniz hem de lohusa gecelik sayesinde bebeğinizi kolaylıkla emzirebilirsiniz. İnternette birbirinden şık lohusa gecelik modelleri bir arada bulabileceğiniz siteler sayesinde zevkinize en uygun lohusa gecelik modelleri satın almanız mümkün. Üstelik çok uygun lohusa gecelik fiyatları ile bütçenizde rahat eder.
 
Kolaylıkla satın alabileceğiniz  lohusa gecelik fiyatları ile lohusalık dönemi rahat geçer. Kaliteli ve şık lohusa pijama modelleri arasından seçim yapmanın zor olduğu zengin ürünler arasından istediğiniz  lohusa pijama modelleri elinizin altında. Her bütçeye uygun lohusa pijama fiyatları ile çok rahat giyinmek mümkün. Bütçenize dost lohusa pijama fiyatları ile istediğiniz pijamayı satın alabilirsiniz.
 

Anne Adayları Hamile İç Giyim Seçimini Nasıl Yapmalı?

Anne adaylarının enfeksiyonlara ve mikroplara karşı en açık olduğu dönem hamilelik dönemleridir. Bu dönemde hamile iç giyim seçiminde bulunurken, her zamankinden çok daha özenli olunması gerekir.
Anne adaylarının hamilelik dönemlerinde özellikle rahat ve nefes alan yapıyı sunan doğal, pamuklu ve nefes alan kumaşlardan üretilen iç çamaşırı seçiminde bulunmaları şarttır. İç giyim tercihlerinde bedensel değişimler yaşanacağı göz önünde bulundurularak, vücudu sıkmayan, daha bol ve hafif hissettiren doğal kumaşlardan üretilmiş seçimler yapılmasına özen gösterilmelidir. Annenin konforu, bebeğin konforudur. Bu yüzden anne kullandığı hamile iç giyiminde iki kişilik seçimler yapmaya özen göstermelidir.

Hamile İç Giyim Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Özellikle bel ve karın bölgesini sıkmayan gecelik veya pijamalar tercih edilmelidir. Kullanılacak sutyen, külot ve atletler kesinlikle sentetik kumaşlardan olmamalıdır. Anne adayını ve bebeği sıkabilecek, darlık hissi verecek doğal olmayan kumaşlardan üretilmiş ürünler, böylesi hassas dönemde hem anne hem de bebek için sıkıntılı durumlara sebep olabilirler. Daha çok teri emecek ve vücudu normal beden ısısında tutabilecek ürünler tercih edilmelidir. Mevsimsel özelliklere göre doğal kumaşlardan ve yumuşak dokulu üretilmiş hava aldıran ürünler, hem anne adayını hem de bebeği hamilelik sürecinde rahat etmesine destek olacaktır. Hamilelik sonrası lohusalık döneminde de anne adayları aynı iç giyim ürünlerini rahatlıkla kullanmaya devam edebilirler.

Toplam 108 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.