+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Kalın Askılı Erkek Atlet

Pek çok erkek için yaz kış değişmeyen iç giyim ürünlerinden biri kalın askılı atletler,  sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok tercih edilen erkek atlet modelleri arasında… Geçmişten günümüze tasarımında pek değişiklik olmayan ve her yaştan erkeğin severek kullandığı kalın askılı atletler,  cildiniz ile kıyafetiniz arasında bir bariyer görevi görüyor.  Kışın sıcak tutan yazın ise kuru kalmayı sağlayan atletler beden sağlığını korumada en başarılı yardımcı oyuncalardan biri…

Kuru ve Rahat

Erkek atletlerin en önemli işlevi cildin kuru kalmasını sağlamaktır. Bu nedenle kalın askılı atletler de yüksek nem tutma kapasitesine sahip pamuk, viskon ve modal gibi kumuşlardan üretilirler. Bu doğal elyafların ortak özelliği; yazın serin ve kuru kışın ise sıcak tutma kapasiteleridir. Fit kalıba sahip olan modeller, yüksek elastan içerikleri sayesinde vücudu ikinci bir ten gibi sararken hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Böylece sanki “yokmuş gibi” hissedersiniz.

Sportif ve Modern

Son dönemde kolsuz ya da sıfır kollu üretilen modeller, erkek atletlere modern bir çizgi kattı. Klasik kalın askılı modellerdeki yaka kesiminin aksine V yakalı tasarımların da yer aldığı bu ürünler özellikle aktif ve sportif tarzı benimseyen erkekler tarafından ilgi görüyor.

Toplam 63 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.