+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 208 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4 ... 7 ... 13
1 2 3 4 ... 7 ... 13

Fantazi Gecelik 

Fantazi gecelik ya da genel olarak aranılan ismi ile fantazi gecelik modelleri, günümüzde her kadının sık sık kullandığı iç giyim ürünleridir.

Seksi Gecelik Modelleri

Fantazi gecelikleri ikiye ayırmak mümkün. Birincisi; günlük, sade ve sıradan geceliklerdir. Bu gecelikler ise; uyku rahatlığının sağlanması için üretilen geceliklerdir. Bu geceliklerde cilt ile uyum, kullanım rahatlığı önemlidir bu sebeple de bu gecelikler saf pamuktan yapılmıştır.  Diğer bayan gecelik kategorisi ise, seksi gecelik olarak bilinir. Bu kategoriye giren fantezi gecelik modelleri, rahatlıktan çok vücudun seksi görünümü ve çekiciliğini sağlamak için üretilir. Pamuk yerine canlı ve parlak kumaşlardan üretilme sebepleri de budur.  İpek, saten ve hatta deri, bu kumaş çeşitlerinin en bilinenleri arasındadır.

Fantazi Gecelik Modelleri

Fantazi gecelik modelleri günümüzde çok çeşitli. Her zevke, her estetik anlayışına uygun gecelikler mevcuttur. Bunlar arasında; dantel, taşlı, fantezi gecelik ve seksi gecelik modelleri mevcuttur. Sizi hem seksi, hem de rahat hissettirecek fantazi gecelik modelleri bulabilirsiniz.
Fantazi gecelik modelleri alırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunur. Bunlardan en önemlisi, dekoltenin bulunduğu yere dikkat etmektir. Her kadının vücudu farklı olduğu için ön plana çıkartılması gereken yerler farklıdır. Örnek olarak bazı kadınların göğüslerini ön plana çıkarması gerekirken, bazı kadınlar bacaklarına güvenerek bacaklarını ön plana çıkartmak isteyebilir. Bu sebeple de fantazi gecelik ürünlerinde dikkat etmesi gereken hangi bölgenin ön plana çıkarılması istendiğidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.