+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2

Kadın Body Korse

Fazla kilolar zaman zaman her kadının canını sıkan bir durum olabiliyor. Kimi zaman mevsim geçişlerinde yaşanılan ödem (şişlik) sorunu bile o çok sevdiğimiz kıyafetlerimize sığamamamıza ya da kıyafetlerin üzerimizde istediğimiz gibi durmamasına neden oluyor. Bu görüntüden kurtulmak için sağlıklı beslenmek ve spor yapmak son derece önemli... Diğer taraftan bazen kısa vadeli de olsa hızlı sonuçlar almak istiyoruz. İşte bu noktada vücut şekillendiren body korseler imdadımıza yetişiyor. Tüm üst beden üzerinde etkili olan body korseler, problemli bölgelerde toparlanma ve sıkılaşma sağlayarak 2 bedene kadar daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Ağ kısmı çıtçıt ya da agraflı olarak tasarlanan body korseler bu sayede kullanım kolaylığı da sunuyor. 

Kadın Body Korse Çeşitleri

Üst bedeni şekillendirmede çok etkili bir çözüm olan body korseler, genellikle slip kesim ve kalın askılı modellerle karşımıza çıkıyor. Bazı body korseler, kalça, bel, karın, mide ve göğüslerin toparlanmasına destek olacak şekilde tam fonksiyonel olarak tasarlanırken, bazı modeller sadece bel, karın ve basen üzerinde etkili olacak şekilde tasarlanıyor. Göğüsleri toparlamaya destek olacak şekilde kendinden sütyenli olan body korseler, ekstra sütyen kullanımı gerektirmediği için son derece kullanışlı...  Kimi modellerde dantel ve tül detayların eşlik ettiği body korseler modern tasarımları ile de cezbediyor.  

Kadın Body Korse Fiyatları

Anında etkiyi fark edeceğiniz, 2 bedene kadar incelme sağlayan, vücut şekillendiren, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı body korse modelleri 42,99TL'den başlayan fiyatlar, 9 taksit, kapıda ödeme ve hızlı teslimat avantajıyla Stilimon'da sizi bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.