+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 1138 ürün görüntüleniyor.

Kadın İç Giyim

Tüm insanlar için bir ihtiyaç olan iç çamaşırı, günümüzde ortaya çıktığı Antik Roma’daki kullanım amacından çok daha farklı şekillerde kullanılıyor. Özellikle kadın iç giyim ürünleri yaşadığımız çağda geçmişte olduğu gibi giysilerin doğrudan tene temasını önleme işlevinden oldukça uzak. Antik dönemlerdeki bir diğer işlevi bedeni estetik göstermek olan kadın iç giyim ürünleri, günümüzde de şıklığın ilk ayağını oluşturuyor. 20. yüzyılın başına kadar üzerine giyilen elbiselere uygun olacak biçimde bol ve rahat tasarlanan bayan iç giyim kıyafetleri son yüz yılda büyük bir değişim geçirdi. Her şey gibi değişen güzellik algısının getirisi olarak kadın iç giyim modelleri de farklılaşıp modern bir tarza kavuştu. Bu değişim sonunda kadınlar, görünen kıyafetlerinin içine giydikleri iç çamaşırları ile kendilerini şık hissederek kendilerine güvenlerini artırdılar. İç çamaşırının sadece rahatlık için giyilmediğini kavrayarak şıklığın da iç çamaşır seçiminden başladığının farkına varılması ile iç giyim modası doğmuş oldu. Böylece kadın iç giyim markaları değişen moda anlayışı içinde ayrı bir sektör oluşturdu. Bu da iç giyim alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden olan Stilimon’un macerasının başlangıcı oldu.

Stilimon’nun Kadın İç Giyim Ürünleri

Bayan iç giyim markaları arasında sayısız ürünü bir araya getirip sizlere sunarak açık ara önde yer alan Stilimon, kadın iç giyim kategorisinin yanı sıra erkek iç giyim ürünlerine de yer veriyor. Spor giyim ve plaj giyim ürünleri ile aksesuar kategorisine de yer veren Stilimon, büyük beden kadın iç giyim ve kadın fantezi iç giyim modellerini de barındırıyor. Ev giyim ürünlerini de bulabileceğiniz Stilimon’un kadın iç giyim ürünleri içinde sütyen, sütyen takımları, külot ve boxer ile jartiyer çeşitleri de mevcut. Ayrıca kadın atlet ve kadın korse ile termal içlik gibi iç giyim ürünlerinin yanında kadın t-shirt, body ve tayt modellerinden oluşan dış giyim ürünlerine de Stilimon güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Müşteri odaklı anlayışı ile değişim ve kolay iade imkanlarını sizlere sunan Stilimon’un bayan iç giyim kategorisinin bir ayağını da kadın çorap, kombinezon ve jüpon çeşitleri ile gelin ve çeyiz ürünleri oluşturmaktadır.

Stilimon’un sütyen kategorisinde birçok tanınmış markanın destekli, desteksiz, dikişsiz sütyen modellerinin spor ve fantezi çeşitleri ve bustiyer modellerini uygun fiyatlar ile sipariş etmeniz mümkün. Sütyen takımlarında da birçok modeli barındıran Stilimon; külot çeşitleri içinde slip, pop up, brazilian ve bikini külotlar ile boxerlar arasında ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Atletlerde ise klasik modellerden sporcu atletlerine ve atlet takımlarına kadar güvenilir her markanın trend ürünlerini Stilimon’da bulabilirsiniz. İç çamaşırına dair tüm ihtiyacınızı Stilimon’un şık ve rahat modelleri ile uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Yeter ki kendiniz için doğru iç çamaşırı tercihi yapın.

Kadın İç Giyim Ürünleri Nasıl Seçilmeli?

Rahatlığın tamamlayıcısı olan bayan iç giyim ürünleri, dış giyim ürünleri kadar özenle seçilmelidir. İç çamaşırlarınız ne kadar size uygun olursa üzerine giydiğiniz kıyafetler de o kadar estetik görünecek. Böylece kendinizi rahat hissedebileceksiniz. Rahatlığın yanında öz güveni de artıran kadın iç giyim ürünleri, neredeyse tüm gün tene temas ettikleri için şıklığın öncesinde sağlık kriteri ön plana alınarak seçilmelidir. Bu doğrultuda iç çamaşırı seçimi yaparken sağlığınız için nefes alan kumaşları tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu da ancak pamuklu kumaşlarla mümkündür.

İç çamaşırını uzun süre giyecekseniz pamuklu kumaşların yoğunlukta olduğu seçimler yapmanız önemlidir. Pamuklu kumaşlar, cilde nefes aldırdığı için terleme yapmadığı gibi teri emme özelliğine de sahiptir. Fakat son derece şık olan kadın fantezi iç giyim ürünleri genellikle sentetik kumaşlardan üretiliyor ve pamuklu modeller daha çok günlük olarak tercih ediliyor. Bu durumda şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlara önerimiz sentetik oranı az olan kadın fantezi iç giyim modelleri seçmeli olacak. Bu ürünleri kısa süreli giymeleri de çözümün bir diğer parçası.

Yanlış seçim yapıldığında egzama ve mantar gibi cilt rahatsızlıklarına neden olan kadın iç çamaşırlarını seçerken sağlık dışında dikkate almanız gereken bir diğer kriter, rahatlık. İç çamaşırlarınız içinde kendiniz rahat hissetmek için kendi bedeninize uygun çamaşırları almaya özen gösterin. Beden ölçünüzden daha küçük ya da daha büyük iç giyim ürünlerini tercih etmeniz konforunuzdan ödün vermenize neden olacağı gibi estetik görünmenizin de önüne geçecektir. Vücut ölçülerinize göre dar iç çamaşırları beden kusurlarının ortaya çıkmasına, bol modeller ise olduğunuzdan daha kilolu gözükmenize neden olacaktır.

İç giyim ürünleri doğru seçildiğinde beden kusurlarınızı örtmenize ve daha estetik bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlar. Örneğin, pop up külotlar ile kalçanızın daha şekilli ve kalkık, destekli ve dolgulu sütyenler kullanarak ise göğüslerinizin daha büyük ve dik gözükmesini mümkün kılabilirsiniz. Ayrıca korse giyerek bedeninizi küçültebilirsiniz. Toparlayıcı sütyen modelleri ile büyük göğüslerinizin ölçüsünü aza indirmeniz de mümkün.

İç çamaşırı seçimini vücudunuza göre yapmak hem sağlığınız hem rahatlığınız hem de şıklığınız için gereklidir. Bu seçimi Stilimon’un kaliteli ve uygun fiyatlı bayan iç giyim ürünleri arasından yapabilirsiniz.

Kadın İç Giyim Modellerinde Detaylar Ön Planda

Bir kadının, stiliyle göz kamaştıran bir gece elbisenin içerisinde bayan iç giyim tercihi olarak, aynı çekicilikte detaylar bulunmalı. En sevilen kadın iç giyim markaları ile, ince dokularla tasarlanmış danteller, şeffaflığı ile gizemli vaatlerde bulunan tüller kadın olmanın ayrıcalığını hatırlatıyor. Bayan iç çamaşırı modelleri arasında tercihte bulunurken tüm bu ayrıntıları siz de dikkate alabilirsiniz. Keskin ama zarif çizgilere sahip bir blazer ceketin içinde, kolsuz ve tül detaylarla zenginleştirilmiş asil bir atlet giyebilir, iç giyimle spor ve şık olmanın tadını çıkarabilirsiniz. İş yerinden çıkıp spor salonuna yetişirken sporculara özgü kesime sahip bir atlet giyerken, bebeğinizle çıktığınız park gezisinde dikişsiz bir model tercih edebilir siz de onunla birlikte gün boyu çocuk olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kadın iç çamaşırı takımları arasında güpürlü, saten detaylı modelleri de seçebilir böylece zerafetinize ait gizemli ayrıntıların ipuçlarını verebilirsiniz. Dantelli iç giyim ise dantelin kadına özgü görünümünden vazgeçemeyenler için her zaman ilk sıradaki yerini koruyor. Dantelli iç çamaşır modelleri, bir genç kızın masumiyetinden ve ilk düşlerinden ilham alırken, güçlü kadının güzelliğini de resmediyor. Bayan iç giyim markaları tüm bu ayrıntıları, özel dilekleri, kadınların ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni çağın kadınının ruhuna hitap edecek tasarımlara imza atıyor.

Hayal Ettiğiniz Proporsiyon İçin Doğru İç Giyim Tercihi Önemli 

Kendi bedenini tanıyan bir kadın için, kadın iç çamaşırı seçimi yapmak oldukça kolay. Hayalini kurduğu bir görünüme kavuşmak için vücudundaki ayrıntılara küçük dokunuşlar yapmak isteyen kadınlar, yeni nesil kadın iç giyim modellerinden yardım alıyor. Basen toparlayıcı, bel ve göbek bölgesini sıkılaştırıcı korseler, body korseler, popo kaldırıcı ya da büyütücü külotlar, destekli, desteksiz sütyenler, iç çamaşırı takımları, bayan iç giyim modelleri konusunda yeni bir akımın da öncülüğünü yapıyor. Kadını düşünen, güzelliğine önem veren, özgüvenini korumak için tasarlanan bu modeller bayan iç çamaşırı tasarımı anlayışında önceliği kadına veriyor.

Her giyim tarzına, gideceğiniz her ortama uygun bir kadın iç çamaşırı bulmak ve bunu kaliteli bir markadan yana kullanmak sizin elinizde. Dolabınızın en özel çekmecelerinde özenle yer vereceğiniz kadın iç giyim modelleri tüm bedenlere, tüm tarzlara uygun bir seçeneğe sahip. Stilimon size bu seçenekleri zengin bir ürün yelpazesi ile büyük bir özenle sunuyor. Detaylı inceleyin, tarzınızı yansıtacak ürünleri kadın iç giyim uygun fiyat avantajıyla sepetinize kapıda ödeme imkanıyla kolayca ekleyin.

Kadın iç giyim sektörü birbirinden farklı iç giyimleri aynı çatı altında toplamaktadır. Atlet, külot, boxer ve çorap gibi iç çamaşırlarından sıradışı gecelik ürünlerine, hamile ya da lohusa bayan iç giyim modellerinden gelin ve çeyiz setlerine kadar zengin bir çeşitlilik söz konusudur.

Kadın İç Giyim Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın iç giyim ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şöyle listelenebilir:

  • Kadın iç giyim ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu tür ürünlerin iade ve değişimlerinin olmadığının bilinmesidir. Eğer satın almış olduğunuz ürünlerin paketini açtıysanız bu süreçte iade veya değişim yapılmamaktadır.
  • İç çamaşırı ürünlerinin iade ve değişimlerinin söz konusu olmamasından dolayı bu tarz giyim ürünlerini satın alırken renk, model, beden gibi durumlar üzerinde iyi bir karar verilmelidir.
  • Kadın iç giyim ürünleri altında onlarca ürün çeşitliliğinden bahsetmek mümkündür. Buna göre bayan iç giyim ürünlerini satın alırken her ürünün kendi içindeki özelliklerini detaylı incelemek gerekmektedir.
  • Özellikle internetten kadın iç giyim ürünleri satın alırken ürün açıklama bölümlerinin dikkatlice okunması önemlidir. Bazı durumlarda, ürün görseli ile ürün açıklamaları farklılık gösterebilmektedir.

Kadın İç Giyim Ürünlerinin Fiyatları Nedir?

Kadın iç giyim ürünlerinin fiyatları 18 TL’den başlamaktadır. Bayan iç giyim ürünlerini fiyat aralığı ortalama 18 TL ile 1299 TL arasında değişmektedir.

Kadın iç giyim ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde her ürünün kendi içindeki özellikleri ön planda tutulmaktadır. Bu süreçte bayan iç giyim ürünlerinin üretiminde kullanılan kumaş, aksesuar gibi çeşitli malzemeler, işçilik detayları, model seçimi ve benzeri durumlar etkili olmaktadır.

Stilimon kadın iç giyim ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Bayan iç giyim toptan satış fiyatları için Stilimon’un deneyimli ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kadın İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

Kadın iç giyim kategorisi altında birçok ürün bulunmaktadır. Bunlar; sütyen ve sütyen takımları, külot ve boxer, atlet, korse, body, hamile ve lohusa giyim ürünleri, jartiyer, kombinezon, jüpon, tayt, termal içlik, gelin ve çeyiz ürünleri, t-shirt ve çorap ürünlerinden oluşmaktadır.

Kadın Sütyen ve Sütyen Takımları

Kadın sütyen ürünleri ondan fazla renk seçeneğine sahiptir. XS, S, M, L, XL, XXL ve XXXL beden seçenekleri bulunur. Sütyenler tek başına satıldığı gibi takım olarak da satışa sunulmaktadır.

Sütyen takımları iç çamaşır takımları olarak akla ilk gelen iç giyim ürünleri arasında bulunmaktadır:

Sütyen Takımları

Sütyen takımları zengin renk ve beden seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Kumaş içeriği olarak daha çok polyamid ve elastan karışımı oldukları söylenebilir. İnce askılı, yumuşak kaplı, bant detaylı, desteksiz veya destekli, dantel braletli gibi çeşitli modellerinden söz etmek mümkündür.

Kadın Sütyen Takımları:

Kadın Külot ve Boxer

Kadın külot ve boxer modelleri alternatif renk ve beden seçenekleri ile kadın iç çamaşırı ürünleri arasında yer almaktadır. Bunlar arasında bulunan popo büyütücü külotlar kadınlar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kadın Külot & Boxer Modelleri:

Atlet

Kadın atlet modelleri farklı renk ve beden alternatifleri ile iç giyim bayan kategorisinde bulunmaktadır. En küçük beden XS, en büyük beden ise 3XL olarak görülmektedir. İnce askılı, güpür askılı, kalın askılı, dantel işlemeli, jakarlı gibi çeşitli ürün özelliklerinden bahsetmek mümkündür.

Kadın Atlet Modelleri:

Korse

Kadın korse ürünleri hem fizik tedavi süreçlerinde hem de kadınların daha estetik bir vücut görünümüne sahip olmaları durumunda tercih edilen bayan iç giyim ürünlerinden biridir. Siyah, beyaz ve ten renk seçenekleri bulunan bayan korse modellerinin S, M, L, XL ve XXL beden seçenekleri mevcuttur.

Kadın Korse Modelleri:

Body

Kadın body vücut korse ürünleri özellikleri bakımından tüm vücudu saran modeller arasında bulunur. Ondan fazla renk seçeneğine sahip olan kadın vücut korseleri S, M, L, XL, XXL ve XXXL beden seçenekleri ile sunulmaktadır.

Hamile ve Lohusa

Hamile ve lohusa iç giyim ürünleri altında sütyen takımlarından külot ve boxerlara, pijama takımlarından tayt ve atlet gibi iç giyim ürünlerine kadar zengin çeşitlilik söz konusudur. Bu tür ürünlerin aynı zamanda beden ve renk seçenekleri de oldukça geniştir.

Hamile ve Lohusa İç Giyim Modelleri:

Jartiyer

Kadın jartiyer ürünleri bayan iç çamaşırı ürünlerinden biridir. İlk başta çorapların kaymasını engellemek amacı ile kullanılsa da günümüzde fantezi giyim sektöründe sıklıkla yer verilmektedir. Jartiyer ürünlerinin farklı beden ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Jartiyer takımı olarak da birçok alternatif model yer almaktadır.

Kadın Jartiyer Modelleri:

Kombinezon ve Jupon

İç elbise olarak bilinen kombinezon ve jüpon ürünleri kadın iç giyim modelleri arasında bulunmaktadır. Kadın jüpon ve kadın kombinezon modelleri yaygın olarak siyah, beyaz ve ten renklerinde üretilmektedir. S, M, L, XL ve 2XL beden seçenekleri mevcuttur.

Kadın korse ürünleri arasında çeşitli kombinezon ve jüpon modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünler daha çok bel, göbek, karın ve popo bölgelerinin sıkılaştırılması ve inceltilmesi amacıyla tercih edilir.

Kadın Tayt

Tayt ürünleri iç çamaşırı kadın kategorisinde bulunan ürünlerden bir diğeri de kadın tayt modelleridir. Ondan fazla renk alternatifi sunan Stilimon tayt modelleri S, M, L, XL, 2XL, 3XL ve 4XL olarak geniş beden seçeneklerine sahiptir.

Kadın taytları genellikle pamuk ve elastan malzeme kullanılarak üretilmektedir. Çeşitli tayt modelleri kullanılarak t-shirt, gömlek ve bluz gibi ürünlerle harika kombinler yapmak mümkündür.

Kadın Termal İçlik

İç çamaşırı bayan kategorisinde kadın termal içlik ürünleri bulunmaktadır. Özellikle havaların soğuk olduğu mevsimlerde sıklıkla tercih edilir. Uzun kollu ya da kısa kollu bayan termal içlik ürünleri yoğun olarak siyah, beyaz, antrasit ve ekru renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

Kadın termal içlik modelleri üst veya alt olarak bulunabilmektedir. Standart bedenin yanı sıra S, M, L, XL ve 2XL seçenekleri de mevcuttur.

Gelin ve Çeyiz

Gelin çeyiz ürünleri arasında sabahlık, terlik ve birçok farklı üründen oluşan çeşitli çeyiz setleri bulunmaktadır. Her ürünün kendi içindeki özelliklerine göre farklı renk seçenekleri bulunur. Aynı zamanda S, M, L ve XL beden çeşitliliği vardır.

Gelin Çeyiz Ürünleri:

Kadın T-Shirt

Kadın t-shirt ürünleri farklı renk ve beden seçenekleriyle kadın iç giyim sektöründe en çok rağbet gören iç çamaşırı modelleri arasındadır. Uzun kollu kadın tişört ve kısa kollu kadın tişört modelleri bulunur. Yaka detayları balıkçı, sıfır, v yaka gibi alternatifler içerir.

Kadın Çorap

Kadın iç giyimleri söz konusu olduğunda, çorap ürünleri öne çıkmaktadır. Kadın çorapları dizüstü ve külotlu olmak üzere iki farklı model içermektedir. Renk ve beden alternatifleri oldukça geniş bulunan kadın çorap modelleri ile şık kombinler yaratılabilir.

Kadın Çorap Modelleri:

Kadın İç Giyim Ürünlerine Benzer Diğer Giyim Ürünleri Nelerdir?

Kadın iç giyim ürünlerine benzer diğer giyim ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.