+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Popo Kaldırıcı ve Büyütücü Korse

Her kadın kendine has ve özeldir. Uzmanlar, özgüvenin temelinin kendini sevmekten ve olduğu gibi kabul etmekten geçtiğini söylüyor. Diğer taraftan zaman zaman hepimiz vücudumuzun bazı bölgelerinden mutlu olmayabiliyoruz. Örneğin; küçük ya da düz bir popoya sahip olmak gibi… Daha büyük ve kalkık bir popoya sahip olmak isteyen kadınların sürekli araştırdığı bu konuda squat gibi bazı egzersizlerin faydası olduğu biliniyor. Diğer taraftan bazı kadınlar ise estetik cerrahlarının kapısını çalıyor. Çok hızlı bir çözüme ihtiyacınız varsa ve hem pahalı hem de acılı operasyonlara sıcak bakmıyorsanız, popo kaldıran ve popo büyüten korseler sayesinde hep hayalini kurduğunuz iri ve kalkık kalçalara sahip olabilirsiniz. Önden bakıldığında sıradan bir boxer korse gibi duran ama arkasında yer alan silikon dolguları sayesinde dik ve yuvarlak kalça görüntüsü sunan popo büyütücü korseler, özellikle balık elbiseler ve skiny pantolonlarla muhteşem uyum sağlıyor.

Sadece Dakikalar İçinde Gelen Değişimi Hissedin

Mezuniyet balosu, düğün ya da özel bir davet… Küçük ve düz kalçalarınız o çok beğendiğiniz elbise ile aranıza girmesin. Stilimon’dan seçeceğiniz kalça büyüten bir korse ile anında estetik ve çekici görüntünüzün keyfini sürebilirsiniz. Tüm dünyayı etkisi altına brezilya poposu etkisini hissedeceğiniz, mucizevi kalça büyüten korseler ile güzelliğinizi öne çıkarabilirsiniz. Paçalı modeller ile üst bacaklarda da incelme ve toparlama sağlarken, yüksek belli modeller ile ise belinizi inceltebilir, karın bölgesinin de daha fit ve biçimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Yumuşak silikon dolgular teninizle uyumludur ve doğal bir görünüm sunar. Dikişsiz olması nedeniyle kıyafetlerinizde iz yapmaz ve belli olmaz.  Size de gecenin keyfini çıkarmak kalır. 

Popo Kaldırıcı Büyütücü Korse ürünleri farklı renk ve beden seçenekleri ile Kadın Korse kategorisinde! Popo büyütücü korse ya da popo kaldırıcı korse modelleri yoğun olarak siyah, beyaz ve ten renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda, basen büyütücü korse olarak da isimlendirebileceğimiz bu tür bayan korse modelleri isimlerinden de anlaşılacağı üzere popo, kalça ve basen bölgelerinin sıkılaştırılması ve olduğundan daha büyük görünmesi amacıyla tercih edilmektedir.

Kalça kaldıran korse kadın iç giyim ürünleri arasında bulunmaktadır. Popo kaldıran korse ürünleri ile poponun daha dik ya da diğer bir ifadeyle daha kalkık durması amaçlanmaktadır.

Popo Kaldıran Korse Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Popo büyütücü korse satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şöyle listelenebilir:

  • Popo kaldıran korse ürünleri iç giyim ürünleri arasında yer aldığı için bu tür bayan iç giyim ürünlerinin iade ve değişimi yoktur. Bu anlamda, ürünleri satın alma sürecinde beden, renk ve model tercihi iyi yapılmalıdır.
  • Popo büyüten korse modellerinden birini satın almadan önce ürün görselinin temsili olduğu unutulmamalıdır. Buna göre daha çok ürün açıklamalarında yer alan ürün bilgileri dikkate alınmalıdır.
  • Popo dikleştirici korse çeşitleri kullanım amacına uygun seçilmelidir. Örneğin; popo bölgesinin daha dolgun görünmesi isteniyorsa popo sıkılaştırıcı korseler tercih edilmelidir.

Popo Büyüten Korse Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Popo kaldırıcı ve popo büyütücü korse ürünleri üç farklı renk seçeneğine sahiptir. Bunlar; siyah, beyaz, ten renkleri olarak öne çıkmaktadır. S, M, L, XL ve XXL beden seçenekleri bulunan popo kaldırıcı korse en küçük bedeni S, en büyük beden popo büyütücü korse ise 2XL olarak öne çıkmaktadır.

Popo kaldırıcı ve büyütücü korse modelleri farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Kısa paçalı boxer korse modeli yüksel bel detayı ile öne çıkmaktadır. %90 polyamid ve %10 elastan kumaş içeriğine sahiptir.

Kalça büyütücü korseler arasında dantelli pop-up korse modeli de dikkat çekmektedir. Düşük bel detayı ile öne çıkan ürün çamaşır izi yapmaz. %92 polyamid ve %8 elastan içeriğe sahiptir.

Popo Kaldırıcı Korse Fiyatları Nedir?

Popo büyütücü korse fiyatları 88 TL’den başlar. Popo kaldırıcı korse ürünlerinin fiyat aralığı ortalama 88 TL ile 381 TL arasında değişir.

Popo kaldırıcı korse fiyatlarının belirlenmesinde korselerin üretiminde kullanılan malzeme özellikleri, model, tasarım ve benzeri durumlar etkili olabilmektedir

Stilimon popo büyütücü ve popo kaldırıcı ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır. Popo büyütücü toptan satış fiyatları için Stilimon’un deneyimli ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Popo Büyütücü Korse Modelleri Nelerdir?

Kadınların kullanım alışkanlıklarından ziyade daha çok kullanım ihtiyacı duydukları korse ürünleri arasında popo kaldırıcı ve büyütücü korse modelleri başta gelmektedir. Bayan korse modelleri incelendiğinde farklı tasarımlar göze çarpmaktadır.

Popo büyütücü korseler %100 orijinal ürünlerdir. Modellerde çoğunlukla polyamid ve elastan karışımı malzeme kullanılır. Beden ve renk seçenekleri her ürünün kendi içinde değişiklik gösterebilir.

Kısa paçalı popo büyütücü korse, yüksek bel popo kaldırıcı korse, fermuarlı kalça dikleştirici korse, ultra yüksek bel popo dikleştirici korse, düşük bel popo büyütücü korse, silikonlu popo kaldıran korse gibi birçok model çeşitliliği bulunmaktadır.

Kalça Kaldırıcı Büyütücü Korse Benzeri Diğer Külot Boxer Ürünleri Nelerdir?

Popo sıkılaştırıcı korse benzeri diğer külot boxer ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.