+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd
KPN33.jpg (141 KB)

Lohusa Atleti

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesinin önemi tüm uzmanların ortak fikri… Bu nedenle ilk aylarda yeni annelerin zamanının büyük bölümü bebeğin beslenmesi ile geçiyor. Emzirmenin, bebek ile anne arasındaki bağı güçlendirdiği ve doğum sonrası toparlanmaya hızlandırdığı da bir gerçek… Günün büyük çoğunluğu bebeğinize süt vermekle geçerken, giydiğiniz kıyafetler de bu süreçte sizin rahatlığınızı sağlamalı… Üstten açılabilen tasarımlara sahip olan lohusa atletleri emziren annelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Konforlu Emzirmenin En Kolay Yolu

Emziren anneler için özel olarak tasarlanan lohusa atletleri, istediğiniz her yerde, istediğiniz her zaman bebeğinizi kolayca beslemenizi sağlar. Üst taraftan açılabilen klipsleri sayesinde çok konforlu bir deneyim yaşarsınız. Doğum sonrasında da devam eden hormonsal değişimler, zaman zaman yeni annelerin aşırı terlemesine neden olabilir. Lohusa atlet modelleri kendinizi her an kuru hissetmenizi, sağlamak amacıyla pamuklu kumaşlardan üretilmektedir.

Kaplı Emzirme Atleti ile İster İşe İster Gezmeye

Emzirme maratonu kimi zaman 2 yıla kadar uzayan bir süreçtir. Bu süreçte iş hayatına dönenen annelerin gün içinde süt sağması gerekebilir. Kaplı emzirme atletleri aynı zamanda sütyen görevi gördükleri ve üstten açılabildikleri için bu dönemde en büyük yardımcınız olacak. Bedeninize uygun olarak seçtiğiniz bir lohusa atletinin üzerine bluz ve gömleklerinizi rahatlıkla giyebilir, süt sağmak istediğinizde sadece kabını açarak kullanabilirsiniz.

Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

1 2
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.