+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Fantazi Büstiyer

Kadınların iç dünyalarını renklendirmek, daha farklı ve seksi görünmek için tercih ettiği fantazi büstiyerler, iç giyimde tamamlayıcıdır. Günlük olarak kullanılan büstiyerler rahattır ve genelde pamuklu olduğu için kullanımında rahatsızlık vermez fakat fantazi büstiyer modellerinde taşlı, zincirli, deri gibi modeller vardır. Bu tip ürünlerin kullanımında rahatlıktan ziyade iç giyimin ve vücudun daha güzel görünmesi amaçlanır.

Fantazi Büstiyer Modelleri

Günlük büstiyer modelleri rahat olduğu için tercih edilirken, fantazi büstiyer modellerinde rahatlık ikinci planda kalmaktadır. Daha çok seksi fantazi büstiyer modellerinde partnerler arasındaki cinsel yaşamın hareketlendirilmesi amaçlanır. Aynı zamanda kadınların kendine güvenmesi, kendini daha kadınsı hissetmesi adına abiye büstiyer modelleri tercih edilebilir. Taşlı abiye büstiyer ya da korseli büstiyer gibi modeller sayesinde kadınlar zevklerine uygun modelleri belirleyerek satın alabilir.
Farklı modeller arasından seçim yapacak kişilerin satın alma aşamasında modellerin yanı sıra ölçülere de dikkat etmesi gerekir. Büstiyerler kadınların göğüs bölgesine destek vermesiyle üst bölgenin daha güzel, hoş görünmesini sağlar. Büyük ya da gereğinden küçük büstiyerlerin alınması halinde kadınların bu giysileri giymesi rahatsızlık verecektir. Bu nedenle ürünlerin satın alınmadan evvel mutlaka uygun ölçülerde olduğundan emin olunmalıdır.
Sitemizde bulunan büstiyer modelleri arasından yapacağınız incelemelerde modellerin tüm özelliklerini öğrenerek, güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Her ürün için renk, beden, model gibi detaylar ürün sayfasında yer alır. Kadınlar yapacağı incelemelerde ürün özelliklerine göz atarak kolay bir şekilde ürünün zevklerine ve bedenine uygun olup olmayacağını belirleyebilir. Böylece alınacak ürünlerin kadınları tatmin etmesi ve alışverişten memnun kalması da sağlanacaktır.

Ayrılmaz İkili: Büstiyer ve Jartiyer

Büstiyerler için en tamamlayıcı giysi jartiyerdir. Genelde kadınların büstiyer tercihlerinde jartiyer de alınarak takım yapılır. Sizler de dilerseniz sadece tek büstiyer, dilerseniz de farklı modellerden oluşturacağınız takımları satın alabilirsiniz. Ayrıca büstiyer takım seçenekleri de olduğundan dolayı bu konuda daha kolay bir şekilde takımlar arasından seçim yaparak büstiyer ve jartiyer satın alabilirsiniz. Büstiyer etek takım gibi adlarla da adlandırılan bu takımlar ile iç dünyanızı daha renkli hale getirebilir, partnerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.