+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 131 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 4 ... 6 ... 9
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Kadın Klasik Atlet 

Kadınların günlük iç giyimdeki vazgeçilmezlerinden olan atletler birçok model ve renkte karşımıza çıkıyor. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve dolayısıyla en kullanışlı olan atlet modelleri ise  klasik atletler...  Günlük giyime uygun olarak pamuklu  kumaşlardan üretilen klasik atlet modelleri kimi zaman dantel işlemeler ile daha şık bir alternatife dönüşüyor. 

Kadın Klasik Atlet Modelleri

Kadın klasik atlet modelleri arasında ince askılı atletler kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Zevklere ve tercihlere göre  u yaka, geniş yaka gibi yaka kesimlerinin bulunduğu klasik atlet modellerinde  dantel ve güpür detaylar da yer alarak  iç giyimde şıklığı artırıyor. Klasik atlet modelleri arasında kalın askılı atlet  ve kısa kollu atlet de  yerini alıyor. Özellikle kış aylarında, günlük kullanım için öne çıkan bu modeller  pamuklu  kumaşlardan ve genellikle siyah, beyaz, ten gibi klasik renklerden oluşuyor. Ceket içi veya dekolte kıyafetlerle kullanım için tasarlanan straplez atletler de bu alanda ilgi gören ürünlerden... 

Kadın Klasik Atlet Fiyatları 

Kadın atlet modelleri arasında klasik atletler fiyat açısından en hesaplı alternatiflerin bulunduğu kategoridir. İnce askılı atlet modellerini 12.99TL'den itibaren bulabilirisiniz. Dantelli kadın atlet modellerine ise 19.99 TL'den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.