+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış x
sadsad x
asdasd

Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3

Kadın Pijama

Sağlıklı bir hayat için düzenli  ve kaliteli bir uykunun önemi tartışılmaz... Uyku giyimi için tercih ettiğimiz ürünler de uyku kalitesini doğrudan etkiliyor. Kadınların uyku giyimi için en çok tercih ettikleri ürünlerse kadın pijama takımları oluyor. Kadın pijama takımlarında ilk aranan kriter genellikle rahatlık olmakla beraber bunun yanında  aynı zamanda ev giyim ürünleri de olduğu için tasarım da ön plana çıkıyor. Son dönemde oldukça şık ve modern tasarımlı bayan pijama takımlarına rastlamak mümkün... Böylece evde ya da uykuda stlini yansıtmak isteyen kadınlar için çeşitli alternatifleri değerlendirmek ve kendi tarzına uygun modeli bulmak da kolaylaşıyor.  Tüm gece size eşlik edecek,  stilinizi yansıtan kadın pijama takımları modellerini bulmak ve hemen sahip olmak için ürünlerimizi inceleyebilir, bir tıkla alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. 

Bayan Pijama Çeşitleri

Moda endüstrisinin gelişimi ile birlikte kadın pijama takımları modellerinde de çeşitlilik artış gösterdi. Sezonluk moda akımlarının  da yansıdığını ve artık uyku giyimin de bir modası olduğunu söylemek yanlış olmaz. Farklı zevklere hitap eden yüzlerce çeşidin bulunduğu kadın pijama modellerinde uzun kollu kadın pijama takımları, kısa kollu kadın pijama modelleri, desenli kadın pijama modelleri, düz kadın pijama  modelleri başı çekiyor. Kumaş çeşidine göre bakıldığında ise pamuklu ve viskon gibi doğal elyaflar hem nem emme özelliği hem de hafifliği nedeniyle genellikle yaz ayları için tercih sebebi oluyor. Kış ayları için ise polar, pazen ve kadife gibi kumaşlar öne çıkıyor. Size uygun modeli incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kadın Pijama Takımı Seçerken

Tüm gece boyunca ve uykumuzda bize eşlik eden pijama takımını seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Öncelikle  pijama takımınız kesinlikle mevsime uygun olmalı... Böylece vücut ısınızı koruyarak uyku kalitenizi artırabilirsiniz. Diğer taraftan bedeninize uygun, çok dar olmayan pijama takımlarını seçmeniz de rahatlığınızı artıracaktır. Pijama takımlarınızı renklerine uygun sabahlıklar, uyku çorapları ve panduflarla kombinleyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.  

Kadın Pijama Fiyatları

Vir çok markanın en uygun fiyatlardaki modellerini size sunan Stilimon, rahatlığı tek tıkla kapınıza getiriyor. Her tarza ve zevke göre yüzlerce kadın pijama takımı modeli bulabileceğiniz stilimon.com da hayalinizdeki pijama takımına en uygun fiyatlarla inceleyebilir , kapıda ödeme seçeniğiyle hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.