+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Destekli Sütyen

Eğer küçük göğüslere sahipseniz, zaman zaman giydiğiniz kıyafetlerden hoşnut olmayabilirsiniz.  Bu noktada destekli sütyenler, deyim yerindeyse hayat kurtarıcı olabiliyor. Özel tasarımları sayesinde göğüsleri olduğundan daha büyük gösteren ve bu özelliği ile “push up sütyen” olarak da anılan destekli sütyen modelleri dolgun görünen göğüslerin ve çekici bir dekoltenin garantisi… Kap içerisinde yer alan yumuşak sünger ya da silikon dolgular barındıran destekli sütyenler, bu sayede göğüsleri yukarı doğru ittirerek hem daha büyük hem de dik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Günlük kullanılabilen modellerden, sıra dışı çizgilere kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm destekli sütyen modellerini Stilimon’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.     

Neden Destekli Sütyen Kullanmalısınız?

Doğru sütyen seçimi, kıyafetlerinizin üzerinizde şık durmasından rahatlığınıza kadar tüm gününüzü etkileyen bir durumdur. Bedeninizle tezat oluşturacak şekilde küçük göğüsleriniz varsa, doğru proporsiyonu sağlamak için dengeyi yakalamanız gerekir. Tam destekli sütyenler, göğüslerinizi yaklaşık 2 bedene kadar daha büyük göstererek, estetik görünüm elde etmenizi sağlar. Mezura ile ölçtüğünüzde göğüs kap ölçünüz A veya daha düşükse, tam dolgulu sütyenler tam size göre… Eğer göğüslerinizin ölçülerinden memnunsanız ancak daha dik ve bitişik bir görüntü istiyorsanız yarım destekli sütyenleri deneyebilirsiniz. Yılların acımasız etkisini zamanla göğüslerinizde de hissetmeye başlayabilirsiniz. Sarkma problemi, hemen hemen her kadının farklı yaşlarda karşılaştıkları bir problem olmakla birlikte çözümsüz değil. Destekli sütyenler, balenleri ile göğüsleri yanlardan toplarken, alt kısımdaki dolguları ile yukarı doğru ittirerek daha dik ve biçimli görünmelerini sağlıyor.

Estetik ve Şık Destekli Sütyen Modelleri

Bir kez kullanmaya başlayanların genelde vazgeçemediği destekli sütyenlerde farklı ihtiyaçlar için farklı modelleri bulmak mümkün… Günlük kullanım için klasik damla kaplı modeller hem konforlu hem de kullanışlı alternatiflerdir. Kap kısmında herhangi bir dikiş bulundurmayan modeller ise tişört ve bluzlarla rahat bir kullanım sağlar. Romantik etkiyi sütyen tercihine de taşımak isteyen kadınlar için ise dantelli modeller arasında birçok seçeneği bulmak mümkün…

Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

1 2 3
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.