+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Fantazi Gecelik 

Fantazi gecelik ya da genel olarak aranılan ismi ile fantazi gecelik modelleri, günümüzde her kadının sık sık kullandığı ve kullanmak zorunda olduğu iç giyim ürünleridir. 

Fantazi Gecelik Fiyatları

Fantazi gecelik fiyatları, fantazi gecelik modellerinin kalitesine göre değişmektedir. Gecelikte kullanılan kumaş, renkler ve hatta uzunluk fiyatlar konusunda belirleyicidir. Fantazi gecelik modelleri için fiyatlar, markaya da göre değişmektedir. 

Seksi Gecelik

Fantazi gecelikleri ikiye ayırmak mümkün. Birincisi; günlük, sade ve sıradan geceliklerdir. Bu gecelikler ise; uyku rahatlığının sağlanması için üretilen geceliklerdir. Bu geceliklerde cilt ile uyum, kullanım rahatlığı önemlidir bu sebeple de bu gecelikler saf pamuktan yapılmıştır. 
Diğer bayan gecelik kategorisi ise, seksi gecelik olarak bilinir. Bu kategoriye giren fantezi gecelik modelleri,  rahatlıktan çok vücudun seksi görünümü ve çekiciliğini sağlamak için üretilir. Pamuk yerine canlı ve parlak kumaşlardan üretilme sebepleri de budur.  İpek, saten ve hatta deri, bu kumaş çeşitlerinin en bilinenleri arasındadır. 

Fantazi Gecelik Modelleri

Fantazi gecelik modelleri günümüzde çok çeşitli. Her zevke, her estetik anlayışına uygun gecelikler mevcuttur. Bunlar arasında; dantel gecelik, taşlı gecelik, fantezi gecelik ve seksi gecelik modelleri mevcuttur. Sizi hem seksi, hem de rahat hissettirecek fantazi gecelik modelleri bulabilirsiniz. 
Fantazi gecelik modelleri alırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunur. Bunlardan en önemlisi, dekoltenin bulunduğu yere dikkat etmektir. Her kadının vücudu farklı olduğu için ön plana çıkartılması gereken yerler farklıdır. Örnek olarak bazı kadınların göğüslerini ön plana çıkarması gerekirken, bazı kadınlar bacaklarına güvenerek bacaklarını ön plana çıkartmak isteyebilir. Bu sebeple de fantazi gecelik ürünlerinde dikkat etmesi gereken hangi bölgenin ön plana çıkarılması istendiğidir. 

Toplam 356 ürün görüntüleniyor.

1 2 3 .... 21 22 23
1 2 3 .... 21 22 23
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.