+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Erkek Pijama

Düzenli ve sağlıklı bir uyku düzeninin  hayat  kalitesini doğrudan etkilediği araştırmalarla kanıtlanmış bir gerçek... Rahat bir uyku ile geçirilen bir gecenin sabahında, güne dinç ve mutlu başlamak tüm güne yayılan bir enerji sağlıyor. Uyku için seçilen kıyafetler, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de büyük önem taşıyor. Erkeklerin uyku giyim için tercihleri ise genelde erkek pijama modelleri  oluyor. Erkek pijama modelleri için aranılan ilk kriter rahatlık olsa da, tasarım, renkler ve kalıp gibi kriterler de tercihlerde etkili oluyor. Özellikle günlük stilini evde de taşımak isteyen erkekler, modern tasarımlı erkek pijama modellerine yöneliyor. Bu eğilimin farkında olan iç giyim firmaları da her geçen gün klasik erkek pijama modellerinin yanına sezon trendlerini yansıtan tasarımları da ekleyerek  ürün çeşitliliğini artırıyor. Tüm gece size eşlik edecek, stilinizi yansıtan erkek pijama takımları modellerini bulmak ve hemen sahip olmak için ürünlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilir, bir tıkla alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik 9 taksit avantajı ile bütçenizi zorlamadan istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Erkek Pijama Çeşitleri

Erkek pijama modellerinde kullanım amacına ve tendlere uygun olarak pek çok seçenek bulunuyor. Klasik düz renkli modeller, özellikle nişan bohçaları için tercih nedeni oluyor. Bu grupta pamuklu kumaşlardan üretilen modellerin yanı sıra saten ve ipekli erkek pijama takımları da yer alıyor. Günlük kullanım için daha renkli, figür ya da geometrik desenli pamuklu kumaşlardan üretilmiş modeller erkeklerin beğenisine sunuluyor.  Erkek pijama takımlarında bir diğer ayrımı da mevsimlik olarak yapabiliriz. Kış ayları için genellikle uzun kollu, koyu renkli modeller öne çıkarken, yaz aylarında kısa kollu ve şortla tamamlanan canlı renklerden oluşan takımları görmek mümkün...

Erkek Pijama Fiyatları

Her tarza ve zevke göre yüzlerce kadın pijama takımı modeli bulabileceğiniz sitemizde hayalinizdeki pijama takımı modellerine en uygun fiyatlarla Stilimon güvencesiyle hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.