+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın.. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Çocuk Pijama

Çocukların sağlıklı gelişimi için beslenmeleri kadar kaliteli bir uyku da oldukça önemlidir. Çocuk pijama takımları eğlenceli tasarımları ve yumuşak kumaşları ile sağlıklı bir gece uykusunun garantisi oluyor. Çeşit çeşit karakter baskıları ve cıvıl cıvıl renkleri ile çocuklarınızın dünyasını şenlendirecek çocuk pijama takımlarını keşfetmek için Stilimon çocuk koleksiyonuna bakmanız yeterli…

Anne Kız Uyumu

Kız çocukları en çok annelerine özenir, en çok anneleri gibi görünmek ister. Bir örnek tasarlanan anne kız pijama takımları ile çocuğunuzla geçireceğiniz eğlenceli zamanların tadını çıkarabilirsiniz.  İster pijama ister gecelik anneler ve kızları uyku şıklığında da ayrılmıyor.

Sportif ve Rahat

Modern tasarımlarla şekillenen çocuk pijama takımları, günlük giyim veya anaokulu aktivitelerine de uyum sağlıyor.  Hem günlük etkinliklerde hem de uyku sırasında kullanabileceğiniz modeller ile hem çocuğunuzun rahatlığını sağlayabilir hem de tasarruf edebilirsiniz.

Narin Ciltlere Hassas Dokunuş

Çocukların tenleri son derece hassas ve alerjiye yatkındır. Bu nedenle pijama tercihinizi yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta kumaş kalitesidir. Üretimde kimyasal maddeler kullanmayan bilindik markaların ürünlerini tercih etmek sizi istenmedik problemlerden koruyacaktır. Çocuk pijama seçiminde bir diğer nokta da mevsime uygun ürünleri tercih etmektir. Ne kadar örterseniz örtün sürekli üstünü açma eğiliminde olan çocuğunuz için kış aylarında pamuk bazlı polar ya da kadife pijamalar ideal olacaktır. Yaz aylarında ise ince pamuklu kumaştan üretilen şortlu takımlar,  huzurlu bir gece uykusu almalarına yardımcı olur.         

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.